Atletico sammus napi võiduga poolfinaali | Jalgpall

2230215h3575t24

Tere tulemast! Atletico Madrid võitis napilt poolfinaali väga pingelises mängus. Jalgpalli fännid üle kogu Eesti on elevil selle põneva võidu üle. Atletico mängis suurepäraselt ning nende võiduriiklik samm on toonud rõõmu paljudele jalgpallisõpradele üle maailma. See on kindlasti olnud põnev aeg jalgpallimaailmas ning Atletico kindel samm poolfinaali on tõestus nende meeskonna suurepärasest oskustest ja võitlusvaimust. Loodame, et nende edu jätkub ka edaspidi!

Jalgpalli Hispaania karikavõistlustel on selgunud kõik poolfinalistid. Viimase pääsme lunastas Madridi Atletico, kes sai veerandfinaalis 1:0 jagu Sevillast.

Kodumurul mänginud Atleticol oli avapoolaja keskel suurepärane võimalus juhtima minna, kuid Antoine Griezmann libises penaltilöögi hetkel ja suunas palli väravast mööda.

Seis püsis väravateta 79. minutini, mil jõudis sihile vahetusest sekkunud Memphis Depay. Peakohtunik Jesus Manzano määras lõpuminutitel Sevilla kasuks penalti, kuid pärast VAR-iga konsulteerimist otsustas ta 11 meetri trahvilöögi tühistada.

Lisaks Atleticole jõudsid poolfinaali veel Bilbao Athletic, Real Sociedad ja Mallorca. Mullune karikavõitja Madridi Real kaotas 16 parema seas ning 31-kordne karikavõitja Barcelona pudenes konkurentsist veerandfinaalis, tunnistades Athleticu 4:2 paremust.

Poolfinaalpaarid loositakse reedel, 26. jaanuaril ning mängudega tehakse algust 6. veebruaril.

Lõppkokkuvõttes võib öelda, et Atletico näitas suurepärast võitlustahtmist ja meeskonnatööd, võites napilt poolfinaali. Nende kõva töö ja pühendumus on tasunud end ära ning nende jätkuv edu jalgpallis on põnev jälgida. Samuti tuleb tunnustada vastasmeeskonda nende vastupidavuse eest ja pingutuste eest mängu lõpuni vastu pidada. Jääme ootama põnevat finaalmängu ja soovime Atleticole ning teistele meeskondadele edu tulevasteks mängudeks.

Loe rohkem:  Liverpool pani Chelsea kindlalt paika | Jalgpall