Arsenal lõi kodupubliku ees viis vastuseta väravat | Jalgpall

2222748hd557t24

Tere tulemast Eestisse! Täna me jagame teiega põnevat jalgpalliuudist – Arsenal lõi kodupubliku ees viis vastuseta väravat. See oli tõeliselt haarav mäng, mis tõi rõõmu kõigile fännidele. Arsenal näitas oma võimsat võimsust ja suutis vastasevõistkonna täielikult üle mängida. See on kindlasti üks neist hetkedest, mis teeb jalgpallist nii põneva ja emotsionaalse spordiala. Loodame, et teile meeldib see uudis ja jätkake meiega, et saada rohkem põnevaid spordiülevaateid.

Viimases kolmes mängus vaid ühe punkti teeninud Londoni Arsenal naasis laupäeval võidusoonele, kui alistas koduväljakul Crystal Palace’i 5:0.

23. detsembril Liverpooliga 1:1 viigi mänginud ning siis järgmised kaks kohtumist kaotanud Arsenal asus juhtima juba 11. minutil, kui keskkaitsja Gabriel Magalhaes nurgalöögi ajal kõige kõrgemale kerkis ja peaga palli väravavõrku saatis. 37. minutil ajastas pikk portugallane nurgalöögi ajal jooksu ilusti ning lõi taaskord peaga värava, mis läks ametlikku protokolli aga Dean Hendersoni omaväravana.

Kohtumise 59. minutil pääses Arsenal jooksma ning väravavaht David Raya avas pika viskega kiirrünnaku, mille lahendas Leandro Trossard. Üleminutitel tegi Gabriel Martinelli vasakul äärel hea läbijooksu ning paigutas palli kindlalt alumisse nurka, viies Arsenali neljaga juhtima. Minut hiljem sai ta uuesti vasakult äärelt väravavahiga üks-ühele ning saatis taas palli madalalt võrku, vormistades Arsenalile 5:0 võidu.

Taas võidukas olnud Arsenal on 21 mänguvooruga kogunud 43 punkti ja jätkab liigatabelis kolmandal tabelireal. Sama palju punkte on neile järgneval Aston Villal.

Liigaliider on 45 punktiga Liverpool, kes peab enda hooaja 21. kohtumise pühapäeval. 43 punkti on ka Manchester Cityl, kes on aga võrreldes Arsenali ja Aston Villaga ühe mängu vähem pidanud.

Crystal Palace on 21 mänguga kogunud 21 punkti ning jätkab 14. tabelireal. Kohtumise viimastel minutitel avaldasid kohaletulnud fännid enda arvamust, hoides üleval plakatit, millel oli kirjas: “Raisatud potentsiaal platsil ja platsilt eemal, nõrgad otsused viivad meid tagasi.”

Loe rohkem:  Naiste jalgpallikoondise treeningkogunemisel osalesid kuue klubi mängijad | Jalgpall

Laupäeva õhtul kohtuvad Premier League’is veel Brentford ja Nottingham.

Kokkuvõttes oli Arsenalil suurepärane mäng kodupubliku ees, lüües viis vastuseta väravat. Mäng oli täis põnevust ja emotsioone ning fännid said nautida meeskonna suurepärast esitust. See kindlasti tõstab meeskonna enesekindlust ja annab neile positiivse tõuke edaspidisteks mängudeks. Arsenal näitas oma tugevust ja oskusi ning näitas, et nad suudavad võidelda ja võita ka kõige raskemates olukordades. Loodame, et meeskond jätkab sama suurepärase mänguga ka tulevikus ning toob fännidele veel palju rõõmu ja põnevust.