Arlet Levandi oli juunioride MM-il lühikavas kaheksas | Iluuisutamine

2185840h3f77t24

Eesti iluuisutamise staar Arlet Levandi säras juunioride MM-il, saavutades lühikavas kaheksanda koha. Noor sportlane näitas oma vaprust, elegantsi ja tehnilist osavust, pannes publiku vaimustunult plaksutama. Levandi kõrge koht võistlustabelis on tunnustus tema pühendumusele ja talentidele. Ta on kindlasti üks neist sportlastest, kelle tulevik on helge ja kes võib tõusta rahvusvahelisel tasemel tõeliseks staariks. Eesti iluuisutamise tulevik tundub olevat kindlates kätes.

Taiwanis peetavatel juunioride iluuisutamise maailmameistrivõistlustel oli Arlet Levandi noormeeste üksiksõidus lühikavas kaheksas.

18-aastane Levandi teenis kohtunikelt 75,43 punkti, mis on tema uus isiklik rekord. Varasem tippmark 75,10 oli uisutatud 2021. aastal Austrias Challengeri võistlusel. Eelmisel aastal oli Levandi juunioride MM-il üheksas ja kaks aastat tagasi 12.

Jegor Martšenko püstitas hooaja tippmargi 51,90, millega sai 41 osaleja seas 34. koha. Vabakavasse pääsesid 24 paremat.

Lühikavas sai esikoha korealane Minkyu Seo 80,58 punktiga, teine oli prantslane Francois Pitot 78,90 punktiga ja kolmas slovakk Adam Hagara 78,02 punktiga. 12 paremat mahuvad kümne punkti sisse.

Noormeeste vabakava uisutatakse laupäeval.

Kokkuvõtteks võime öelda, et Arlet Levandi esinemine juunioride MM-il lühikavas oli muljetavaldav, saavutades kaheksanda koha. Tema pühendumus ja talent on selgelt nähtav ning ta on tõotav tulevikutäht Eesti iluuisutamises. See saavutus näitab, et Eesti sportlastel on potentsiaali ka rahvusvahelisel tasemel silma paista ning esindada oma riiki uhkusega. Jätkakem toetamist ja innustamist noorte sportlaste suunas, et nad saaksid oma unistusi jätkuvalt ellu viia ja tuua au Eestile spordimaailmas.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Kas Eesti paaril õnnestub EM-il vabatantsuga tõusta? | Iluuisutamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga