Anna Kõuhkna andis välja kunstnikuraamatu “Kallis vari, kallis valgus” | Kunst

2312739ha6b9

Tere tulemast Eesti kunstimaailma! Anna Kõuhkna on andekas kunstnik, kes on hiljuti välja andnud kauni kunstnikuraamatu “Kallis vari, kallis valgus”. Raamat viib lugeja põnevale teekonnale valguse ja varju maailma, avades uusi perspektiive ning inspireerides oma ainulaadse kunstilise väljendusega. Kõuhkna looming on täis sügavust ning emotsioone, mis kõnetavad iga kunstihuvilist. Astu sisse selle kunstniku maagilisse maailma ja avasta uusi meeliülendavaid kogemusi!

Kaarnakivi Seltsi kirjastus andis välja kunstnik Anna Kõuhkna kunstnikuraamatu “Kallis vari, kallis valgus”. Teos on korraga nii album kui ka teost, mis avab lähemalt tema arengukaart.

2312739ha6b9

Raamatus ilmub muuhulgas Lisete Veldi pikem intervjuu Anna Kõuhknaga, mis püüab seostada nii teose kui autori sisemise ja avaliku sfääri. Samuti on kirjutanud mõtiskluse Kõuhkna kunstikuraatorist õde Liisi Kõuhkna ning kunstniku teoseid analüüsib Joonas Hellerma. Teose on kujundanud kunstnik ja Kõuhkna kolleeg Merike Tamm.

Kaarnakivi seltsi kirjastuselt on varem ilmunud näiteks Jaak Johansoni loomeraamat “Ööö-, päeva- ja lauluraamat”, Lauri Sommeri “Ilmaveere jutud”, Vootele Ruusmaa luulekogud “Purgatoorium” ja “Kohavahetus”, Tõnis Tootseni ulmeromaan “Ahvide pasteet” jpm.

Anna Kõuhkna on õppinud nii Tartu Kõrgemas Kunstikoolis kui ka Eesti Kunstiakadeemias ning tegutsenud kunstivallas kümmekond aastat. Selle aja jooksul on ta avanud 18 isikunäitust ja osalenud üle 15 grupinäitusel.

Kunstnikuraamat “Kallis vari, kallis valgus”, mis on loodud Anna Kõuhkna poolt, on tõeliselt kütkestav ja inspireeriv teos. Raamat toob esile kunstniku sügavad mõtted ja tunded, luues kauni ja mõistatusliku maailma, mis avab vaatajate silmad uutele vaatenurkadele. Anna Kõuhkna voolav stiil ning tundlikud joonistused on tõeliselt kaasakiskuvad ning panevad mõtlema kunsti mitmekülgsusele ja võimalustele. “Kallis vari, kallis valgus” on kindlasti teos, mis jääb kauaks meelde ning rikastab iga kunstihuvilise elu.

Loe rohkem:  Maalikunstnik Eero Alev: laste loomingus on pöörane vabadus | Kunst

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga