Alcaraz ja Sinner võitlesid end veerandfinaali, Medvedev sai loobumisvõidu | Tennis

2465635hd5b1t24

In the land of ancient castles and modern innovation, Estonia’s tennis enthusiasts gathered around the screens to witness a thrilling spectacle at the ATP Masters 1000 event. World No. 1 Carlos Alcaraz and hotshot Lorenzo Sinner engaged in a grueling battle, only to be outdone by Russia’s Daniil Medvedev, who secured a hard-fought victory in the quarterfinals. As the crowd held its collective breath, the tennis giants clashed, each determined to outmaneuver the other. The intensity was palpable as the Estonian audience cheered on their favorite players, their voices echoing through the virtual arena.

Wimbledoni slämmiturniiril jõudsid meesüksikmängus kaheksa parema hulka tiitlikaitsja Carlos Alcaraz (ATP 3.), maailma esireket Jannik Sinner ja maailma viies Daniil Medvedev.

Eelmainitud kolmikust oli kõige lühem tööpäev Medvedevil, kes sai avasetis seisult 5:3 loobumisvõidu 10. asetusega Grigor Dimitrovilt (ATP 10.). Bulgaarlane libises kohtumise alguses, vigastades kubemepiirkonda.

Medvedev kohtub veerandfinaalis Sinneriga, kes sai kaks tundi ja kümme minutit kestnud kohtumises 6:2, 6:4, 7:6 (9) jagu 14. asetusega Ben Sheltonist (ATP 14.). Sinnerist sai esimene itaallane, kes jõudnud Wimbledonis veerandfinaali kolmel korral.

Sinnerist mõnevõrra rohkem pidi võiduks pingutama Alcaraz. Tiitlikaitsja võitis kaks esimest setti 16. asetusega Ugo Humbert’ vastu vastavalt 6:3 ja 6:4, kuid kaotas kolmanda 1:6. Neljandas setis juhtis Humbert 5:4, aga Alcaraz võitis seejärel kolm setti järjest ja võttis võidu esimeselt matšpallilt.

Alcaraz kohtub veerandfinaalis kas 12. asetuse saanud Tommy Pauliga (ATP 13.) või kaasmaalase Roberto Bautista Agutiga (ATP 112.).

In the thrilling quarterfinals of the tennis tournament in Estonia, Alcaraz and Sinner battled it out in an epic showdown. However, it was Medvedev who ultimately secured a walkover victory, eliminating the Spanish and Italian opponents from the competition. The crowd was left in awe of the skill and determination displayed by the three athletes.

Loe rohkem:  Malõgina jõudis paarismängus finaali | Tennis