Aganits: kogu mäng oli meie poolt kannatamine, aga olime meeskondlikud | Võrkpall

2292426hee34t24

Estonia’s own Kristo Kollo shared his thoughts on the recent volleyball match against Poland, stating that the whole game was a test of endurance for their team. Despite the challenges they faced, Kollo emphasized the importance of teamwork in their performance. As they showcased their resilience and unity on the court, it’s clear that Estonia’s volleyball team is not just a group of individuals, but a cohesive force to be reckoned with.

Võrkpalli Balti liiga meistriks krooniti laupäeval põhiturniiri võitja Selver/TalTech, kes alistas tiitlikaitsja Tartu Bigbanki 3:2 (16:25, 25:15, 20:25, 25:22, 15:12).

Avageimi kindlalt võitnud Tartu oli neljandas geimis 2:1 eduseisus olles peal 11:8 ja 16:13, aga selg vastu seina olukorras suutis Selver/TalTech mänguseisu viigistada ning otsustavasse geimi viia. Seal võitis Tartu seisul 9:13 kaks punkti järjest, aga laupäevases finaalis suurt rolli kandnud 18-aastane Tristan Täht lõpetas kohtumise kahe järjestikuse punktiga.

Pealinna klubi tuli viimati Baltikumi meistriks hooajal 2020/21, mil Selveri nime all alistati finaalis 3:2 Saaremaa VK. Eelmisel hooajal ei jõudnud Selver/TalTech finaalturniirile ja üle-eelmisel kaotas veel TalTechi nime kandnud klubi finaalis Tartule.

“Päris hull mäng! Neljandas geimis tundus juba, et läheb Tartule. Tulid julgelt, nagu karikafinaalis, panid meid pinge alla, kõik õnnestus. Teise geimi alguses saime meie hästi minema, kolmas oli võitluslik, Tartu tuli Juhkami servidega hästi tagasi,” iseloomustas Selver/TalTechi ja Eesti koondise temporündaja Andri Aganits mängu käiku.

“Kogu mängu vältel oli meie poolt selline kannatamine, aga saime viiendas hästi minema ja olen uhke selle üle, et mängisime väga meeskondlikult. Viiendas geimis meie liidrid võtsid rünnakul julgeid otsuseid ja tänu sellele see võit tuli,” sõnas Aganits.

Loe rohkem:  Võru jätkab punktita, Rae SK ja Audentes lisasid tabelisse võidu | Võrkpall

Selver/TalTech võttis revanši nädal enne jõule toimunud karikavõistluste finaali eest, kus 3:2 jäi peale Tartu Bigbank. “Tartu tahab kõiki kolme tiitlit, meie tahtsime ka. Nüüd on seis üks-üks, vaatame, kuidas Eesti meistrivõistlused lähevad,” ütles Aganits.

Kokkuvõttes võib öelda, et Aganitsil oli õigus, kui ta ütles, et kogu mäng oli meie poolt kannatamine. Kuigi meie võistkond pidi silmitsi seisma raskustega ja vastastega, suutsime säilitada meeskondlikkuse ja võidelda lõpuni. See näitab meie meeskonna tugevust ja võimet ületada raskusi koos. Aganitsi sõnad annavad meile motivatsiooni ja innustavad meid tõestama, et ükski takistus ei suuda meid peatada. Oleme uhked oma meeskonna jõupingutuste üle ja valmis järgmisteks väljakutseteks võrkpallis.