Aasta esimese Tallinna derbi võitis Levadia | Jalgpall

2138117h84dat24

Tallinn’s football scene is buzzing with excitement after Levadia claimed victory in the first Tallinn derby of the year. The match was a thrilling display of skill and determination as the two local teams, Levadia and Flora, battled it out on the pitch. The stunning win has solidified Levadia’s position as a dominant force in Estonian football and has left fans eagerly anticipating the rest of the season. The atmosphere at the game was electric, and the city is still abuzz with the excitement of the derby victory. This thrilling match has set the stage for an exhilarating year of football in Tallinn.

Valitsev Eesti jalgpallimeister Tallinna FC Flora kaotas hooajaeelses kontrollkohtumises suurrivaalile Tallinna FCI Levadiale 0:3.

Levadia lõi kogu kohtumise vältel rohkem võimalusi, hoidis kontrolli enamasti enda käes ja muutis vastase elu üleüldiselt keeruliseks. Levadia läks juhtima 11. minutil, mil Ioan Yakovlev virutas palli trahvikasti otsast parema ristnurga lähedale, vahendab Soccernet.

Levadia duubeldas eduseisu 62. minutil. Mihkel Ainsalu riputas karistuslöögi värava ette, kust klubis testimisel viibiv Nigeeria ründaja Ahmad Gero suunas palli peaga võrku. Lõppskoori vormistas 75. minutil Maksimilian Skvortsov.

Lisaks Gerole testis Levadia ka Hollandi kõrgliigas kaheksa mängu pidanud Richie Musabat.

Premium liiga uus hooaeg algab 1. märtsil. Hooaja avamängus on vastamisi Flora ja liiga uustulnuk FC Nõmme United. Levadia alustab hooaega kodumänguga Narva Transi vastu.

Loe pikemalt portaalist Soccernet.ee.

Koduse jalgpallihooaja esimene Tallinna derbi kuulus kindlalt FC Levadiale, kes võitis FC Florat tulemusega 2:0. Mäng oli tuline ja pingeline ning pakkus fännidele tõeliselt põneva elamuse. Levadia kindel võit tõestas nende tugevust ja head vormi ning kindlasti tõi see fännidele suurt rõõmu. Derbi võitmine on alati eriti magus ja annab meeskonnale enesekindlust edaspidiseks. Jääme huviga ootama järgmist kohtumist nende kahe tiimi vahel, et näha, kas Flora suudab revanši võtta või suudab Levadia oma võiduseeriat jätkata.

Loe rohkem:  Eesti noortevõistkondade paremik alustab mängimist Balti liigas | Jalgpall