Aab valiti Harjumaa sotside juhiks | Eesti

2240877h984et24

Tere tulemast Harjumaale, kus viimati valiti Aabi sotside juhiks. See sündmus on oluline mitte ainult Harjumaa elanikele, vaid kogu Eestile. Aab on tuntud oma pühendumuse ja tugevate juhtimisoskuste poolest ning tema valimine sotside juhiks lubab palju põnevat arengut nii piirkonnale kui kogu riigile. Tema juhtimisel on oodata uusi algatusi ja muutusi, mis võivad kaasa tuua positiivseid arenguid nii sotsiaalses kui ka majanduslikus sfääris. Aab valimine on kindlasti oluline samm Eesti poliitilises maastikus ning pakub põnevaid võimalusi tulevikuks.

Harjumaa sotsiaaldemokraadid valisid piirkonna uueks esimeheks veel hiljuti Keskerakonda kuulunud riigikogu liikme Jaak Aabi ning toetavad erakonna aseesimehe kohale samuti veel hiljuti Keskerakonda kuulunud Tanel Kiike.

Jaak Aab valiti üksmeelselt piirkonna esimeheks. Senine piirkonna esimees Jüri Ross jätkab piirkonna juhatuses. Aab kuulus 12. septembrist 1994 kuni 5. jaanuarini 2024 Keskerakonda, kuid lahkus sealt erimeelsuste tõttu erakonna uue juhi Mihhail Kõlvartiga. SDE liikmeks sai ta 10. jaanuaril.

Paides 16. märtsil peetaval SDE üldkogul toetavad Harjumaa sotsid erakonna esimehena Lauri Läänemetsa ning aseesimeestena riigikogu liiget Tanel Kiike ja naiskogu Kadri presidenti Eve Kislovi.

Üldkogul toimuvatel valimistel on  Harjumaa piirkonna kandidaadid erakonna juhatusse Jaak Aab ja Jüri Ross. 

“Olen südamest tänulik usalduse eest, sest olen erakonnas olnud vaid kuu aega. Püüan seda igati õigustada, sest esimehe amet on ka suur kohustus. Meil on piirkonnas vahvad ja  ettevõtlikud inimesed, kellega võib igal ajal “luurele minna,” teatas Aab pressiteate vahendusel.

Aabi sõnul seisavad suurimate väljakutsetena ees Euroopa Parlamendi ja kohalike omavalitsuste valimised.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Aab valimine Harjumaa sotside juhiks on oluline samm partei ja piirkonna poliitilises maastikus. Tema kogemused ja visioonid annavad lootust sotsiaaldemokraatidele ning pakuvad uusi võimalusi arenguks. Aab on võimeline juhtima Harjumaa sotsiaaldemokraate edukalt ning tema valimine annab tõuke erakonna ühtsusele ja tugevale esindatusele piirkonnas. Loodame, et Aab võtab enda kanda suure vastutuse ja viib sotside seisukohad ja eesmärgid edukalt ellu Harjumaal.

Loe rohkem:  Põhja-Eesti ühistranspordijuht: pensionäridele ja õpilastele võiks sõidu tasuliseks teha | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga