TÜ/Bigbank ja Audentese SG astusid sammu poolfinaali suunas | Võrkpall

2298423h94dbt24

TÜ/Bigbank and Audentese SG have taken a step towards the semi-finals in Estonia’s volleyball scene. With their impressive performances and determination on the court, these teams are making waves in the sport and proving themselves as serious contenders. As they continue to push forward in the competition, their drive and passion for the game are sure to captivate fans and inspire future generations of volleyball players in Estonia. Stay tuned as TÜ/Bigbank and Audentese SG continue their journey towards success in the semi-finals.

Tartu Ülikool/Bigbank ja Audentese SG/Noortekoondis alustasid naiste Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeriat edukalt, kui avamängu võiduga jõuti poolfinaali lävele. Veerandfinaalid peetakse kahe võiduni.

Kodusaalis mänginud Tartu Ülikool/Bigbank külla sõitnud Viljandi Metallile geimi ei loovutanud, saavutades Ave Kuuse 13 punkti toel 3:0 (25:15, 25:19, 25:14) võidu. Liisbet Pill lisas võitjatele 10 ja Annabel Huik 9 punkti. Maria Allik tõi kaotajatele 9 punkti, vahendab Volley.ee.

Põhiturniiril kolmandaks tulnud TÜ/Bigbank pani võidule aluse eduka rünnakuga, lüües punktiks 43 protsenti rünnakutest. Seeria korduskohtumine on kavas 12. märtsil kell 19.30 Viljandi spordihoones ja vajadusel kolmas vastasseis 14. märtsil kell 19 Tartus.

Raske võiduga alustas veerandfinaali põhiturniiri neljas naiskond Audentese SG/Noortekoondis, mängides kodupubliku abiga 3:2 (25:14, 23:25, 25:22, 12:25, 17:15) üle põhiturniiri viienda TBD Pharmatech/Kastre. Seejuures jõudsid külalised viiendas geimis 10:14 kaotusseisust ka matšpallini, kuid seda realiseerida ei suutnud.

Nora Lember panustas võitu 19, Caterina Cicetti 14, Liisa Põldma 12 ja Roosi Brigita Toom kümme punkti. Külaliste resultatiivseimaks tõusis 16 punkti kogunud Kairin Tammel. Lill Kandimaa assisteeris 14, Lisette Loos 12 ja Berit Hiie üheksa punktiga.

8. märtsil kell 19 toimub Pärnu spordihallis Pärnu Spordikooli ja TalTechi veerandfinaalseeria teine mäng. Esimese vastasseisu võitis 3:0 tulemusega TalTech. Koha poolfinaalis on kindlustanud Rae Spordikool/VIASTON.

Loe rohkem:  Võru läks põhihooaja viimase mänguga Balti liigas Tartust mööda | Võrkpall

Kokkuvõttes võivad TÜ/Bigbank ja Audentese SG olla väga uhked oma saavutuste üle ning sammu poole poolfinaali suunas. Nende võidukad esitused võrkpallis on tõestuseks nende pühendumusele ja professionaalsusele. Sel hooajal on mõlemad meeskonnad näidanud suurepäraseid oskusi ja meeskonnatööd ning kindlasti on nende järgmised mängud ootusärevust tekitavad. Loodame näha nende jätkuvat edu ning soovime neile kõike head tulevasteks väljakutseteks!