13 murdepalli tõrjunud Glinka kaotas Itaalias maratonmatši | Tennis

1704992892 2122484h4d68t24

Eestlanna Anett Kontaveit sai oma Itaalia avaturniiri matši esimesel ringil võidu, kui võitis venelanna Anna Glinka maailma 16. reketi Kristina Mladenovici 6:4 7:6. Glinka murdis oma vastase pallinguid kokku 13 korral, Kontaveit kahel korral. Kokkuvõttes oli Kontaveit murdepallide päästmise protsent 65, Glinkal 0. Glinka näitas küll head esitust, kuid Kontaveit oli kindlamad kohtumise otsustavad hetked.

Eesti teine reket Daniil Glinka pidi Itaalias Trentos toimuval 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i siseturniiril poolfinaalis tunnistama vastase paremust.

Maailma 489. reket Glinka kaotas endast tabelis 94 kohta kõrgemal olevale itaallasele Giovanni Oradinile 6:4, 6:7 (5), 4:6. Kogu mäng kestis üheksa minutit vähem kui kolm tundi, sealjuures nii teine kui kolmas sett enam kui tund aega.

Mõlemad mehed servisid 13 ässa, Glinka tegi sealjuures neli topeltviga vastase ühe vastu. Itaallane võitis oma esimeselt servilt 80 protsenti mängitud punktidest, Glinka 73. Eesti teine reket seisis silmitsi 14 murdepalliga, millest õnnestus tõrjuda koguni 13. Ise realiseeris Glinka kolmest murdevõimalusest ühe.

Glinka osaleb juba järgmisel nädalal Prantsusmaal Lille’is toimuval Challenger 100 turniiril.

Kuigi Glinka suutis tõrjuda 13 murde palli vastasele, ei õnnestunud tal siiski võita maratonmatši Itaalias. Kuigi tulemus polnud soovitav, näitas Glinka kindlat vastupanu ja võitlusvaimu. On oluline tunnustada tema jõupingutusi ja pühendumust tennisemängus ning usume, et ta suudab tulevikus saavutada suurepäraseid tulemusi. See kogemus aitab kindlasti Glinkal kasvada ja arendada oma oskusi veelgi. Jätkake sama innukusega ja järgmine kord võib tulemus olla soodsam.

Loe rohkem:  Zverev üllatas Austraalia lahtiste veerandfinaalis Alcarazi | Tennis