Viimsi sai Prometeilt kindla kaotuse | Korvpall

2108021ha034t24

Tere tulemast Viimsisse, kus korvpalli maailmas toimus äge lahing! Viimane mäng Promet ja Viimsi vahel tõi kaasa põneva vastasseisu, kus Viimsi võttis kindla võidu. Publiku seas valitses elevus ja põnevus, kui mängijad näitasid oma osavust ja tahtejõudu. Viimsi meeskonna tugevus ja visadus olid võidu võtmeks ning see oli tõeline pidupäev kõigi jaoks. Korvpall jätkab meie kogukonnas põnevust tekitades ja see mäng oli tõeline tõestus sellest, kui suur võib olla spordi mõju meie elus.

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas tunnistas Viimsi kodusaalis BC Prometei 91:67 (29:11, 20:21, 19:19, 23:15) paremust.

Prometei alustas kohtumist 13:1 spurdiga ning juhtis poolajapausiks 17 punktiga 49:32. Kolmanda veerandaja lõpus alustas Viimsi 9:0 spurti, mis vähendas vahe 9-punktiliseks. Prometei vastas sellele aga 12:0 spurdiga ja hoidis seejärel turvalist vahet lõpuvileni.

Prometei tabas väljakult viskeid 58-protsendiliselt (36/62), Viimsi seevastu 34-protsendiliselt (24/70). Külalismeeskond võitis lauavõitluse 41:36, tegi 13 vaheltlõiget ja 11 pallikaotust. Viimsilased napsasid vastaste palli üheksal korral, kuid sooritasid ise 13 pallikaotust.

Võitjate poolel küündis kahekohalise punktisummani neli meest, neist edukaim oli 16 punktiga Tai Odiase. Viimsi parimana viskas Stefan Vaaks 16 punkti, Oliver Suurorg lisas 11 ja Ilja Lištšina 10 silma.

Üheksanda järjestikuse kaotuse saanud Viimsi (5-19) on turniiritabelis 14. positsioonil. Prometei (18-2) jätkab BC Kalev/Cramo (22-1) järel teisel real.

Kokkuvõttes võib öelda, et Viimsi võistkond sai selles korvpallimatšis kindla kaotuse. Kuigi meeskond võitles, ei suutnud nad vastastele vastu astuda ja tulemus oli üsna ühemõtteline. Siiski on oluline meeles pidada, et kaotused on osa spordist ning meeskond saab sellest õppida ja tugevamana edasi liikuda. Loodame, et Viimsi võistkond suudab tulevikus näidata rohkem vastupidavust ja jõudu, et saavutada paremaid tulemusi.

Loe rohkem:  Korvpalli Euroopa meister suri 46-aastaselt | Korvpall