Vahetustehingu teinud Knicks ja Raptors teenisid uute mängijate toel võidu | Korvpall

2200349h5462t24

Tere tulemast kõigile korvpallisõpradele! Hiljutine vahetus Knicksi ja Raptorsi vahel tõi mõlema meeskonna uute mängijate võimendades võidu. See oli põnev mäng, mis tõestas, et õige vahetusega saab meeskonna dünaamikat märgatavalt muuta. Kogu staadion oli elevil, kui uued mängijad tõestasid end meeskonna otsustavatel hetkedel. Pole kahtlust, et see mäng jääb kauaks meie mälestustesse ning pakub fännidele rohkelt aruteluainet. Olge valmis kogema veel palju põnevaid hetki korvpalli maailmas!

Eelmise aasta viimastel päevadel korvpalliliigas NBA vahetustehingu teinud New York Knicks ja Toronto Raptors olid ööl vastu teisipäeva uute mängijate toel võidukad.

30. detsembril kinnitati Toronto Raptorsi ja New York Knicksi vahel vahetustehing, mille raames liitusid Knicksiga O.G. Anunoby ja Precious Achiuwa ning Raptorsisse saadeti nende vastu RJ Barrett ja Immanuel Quickley.

Koosseisus suure muudatuse teinud Knicks võõrustas ööl vastu teisipäeva läänekonverentsi liidrit Minnesota Timberwolvesi ning jäi kohtumise alguses peamiselt tagaajaja rolli, kuid läks poolajapausile 12-punktilise eduseisuga. Kolmandal veerandil kasvas edu 22-punktiliseks, kuid Minnesota tuli otsustaval veerandil suurest kaotusest välja ja lihvis Knicksi edu neljale punktile.

New Yorki kangelaseks kerkis ääremängija Julius Randle, kes viskas enda 39-st punktist 12 otsustaval veerandil ning Knicks võttis lõpuks 112:106 (23:32, 38:17, 33:29, 18:28) võidu.

Uue klubi eest debüüdi teinud Anunoby panustas 17 punkti, kuue lauapalli ja kahe vaheltlõikega, kattes mängu vältelt Minnesota tähtmängijat Anthony Edwardsit. Jalen Brunson viskas 16 punkti ja jagas 14 resultatiivset söötu. Precious Achiuwa debüüt oli tagasihoidlikum, nigeerlase arvele jäi kolm lauapalli.

Edwards lõpetas kohtumise 35 punktiga, Karl-Anthony Towns lisas omalt poolt 29 silma. Prantslasest keskmängija Rudy Gobert tegi kümne punkti ja 15 lauapalliga kaksikduubli.

Loe rohkem:  Kotsar vabavisetest: sellist asja ei tohi kaks mängu järjest lubada | Korvpall

Toronto Raptors sai samuti pärast vahetustehingut kodupubliku ees mängida, kui neile rändas külla Cleveland Cavaliers. Raptors tormas teisel veerandil 19 punktiga juhtima ning säilitas eduseisu kuni neljanda veerandi alguseni, mil Cleveland aga hoo sisse sai.

Cavaliers läks otsustaval perioodil kohtumist kolmega juhtima, aga Raptors suutis siiski kodupubliku ees kaotusest välja tulla ning teenis soliidse 124:121 (41:32, 26:27, 31:32, 26:30) võidu.

Raptorsi liider oli Pascal Siakam, kes viskas 36 punkti. Scottie Barnes panustas 20 silmaga. Äsja meeskonnaga liitunud kanadalane RJ Barrett viskas 19 punkti ning haaras üheksa lauapalli, samuti debüüdi teinud Immanuel Quickley lõpetas 14 silma ja kuue lauapalliga, tehes veel kaks vaheltlõiget.

Cavaliersi parim oli Caris LeVert 31 punktiga, Donovan Mitchell lisas omalt poolt veel 26 silma. Jarrett Allen tegi 16 punkti ja 11 lauapalliga kaksikduubli.

Los Angeles Clippers – Miami Heat 121:104

Kokkuvõttes võib öelda, et vahetustehingu teinud Knicks ja Raptors suutsid uute mängijate toel näidata head esitust ning teenida võidu. Mõlemad meeskonnad näitasid, et uued mängijad suudavad kiiresti kohaneda ja aidata meeskonnal edukalt mängida. See on hea märk tulevikuks, sest meeskonnad on tugevamad ning suudavad konkurentsis püsida. Publikul oli võimalus näha põnevat mängu, kus uued tulijad said näidata enda potentsiaali ning tõestada oma väärtust meeskonnale. Üldiselt võib öelda, et vahetustehing oli edukas ja mõlemad meeskonnad on tugevamad tänu uutele mängijatele.