VAATA OTSE | Hispaania läks teise poolaja alguses Gruusia vastu juhtima | Jalgpalli EM

2458205ha634t24

Hispaania lükkas Gruusia tagasi!

VAATA OTSE! Hispaania jalgpall on naelutamas Gruusia! Teise poolaja alguses on Hispaania võtnud juhi aseme ja mängu mängikad on kiiresti löödud kaasa. Kas Gruusia suudab jälle üles tõusta ja Hispaaniast võitudega lahkuda?

Sisselogige nüüd ja vaadake otse Jalgpalli EM jõukest võitlust!

Pühapäeval mängitakse 2024. aasta jalgpalli Euroopa meistrivõistluste kaks kaheksandikfinaali. Esimeses mängus lähevad vastamisi Inglismaa ja Slovakkia. Õhtuses mängus lähevad kohtuvad Hispaania ja Gruusia, otseülekanne ETV-s ja ERR-i spordiportaalis algab kell 21.30. ERR-i spordiportaal kajastab kogu jalgpallipäeva jooksul sündmusi otseblogis.

Õhtu esimeses mängus kohtuvad Inglismaa ja Slovakkia. Omavahel on need kaks riiki mänginud kuuel korral ning kõik kuus kohtumist on võitnud Inglismaa. C-alagrupi võitja Inglismaa kogus alagrupis kokku viis punkti. Nad võitsid Serbiat 1:0, mängisid Taaniga 1:1 ja Sloveeniaga 0:0 viiki. Slovakkia pääses E-alagrupist edasi nelja punktiga, mis andis kolmanda koha. Slovakkia üllatas Belgiat 1:0 võiduga, kaotas 1:2 Ukrainale ning mängis Rumeeniaga 1:1 viiki. Inglismaa ja Slovakkia mäng algab kell 19.00.

Päeva teises mängus lähevad vastamisi Hispaania ja Gruusia. Riigid on omavahel mänginud seitsmel korral: Hispaanial on kuus ning Gruusial üks võit. Gruusia sai F-alagrupis kolmanda koha. Nad võitsid 2:0 Portugali, kaotasid 1:3 Türgile ning mängisid Tšehhiga viiki 1:1. Hispaania saavutas B-alagrupis üheksa punktiga kindla võidu. Avamängus alistati Horvaatia 3:0, seejärel saadi jagu Itaaliast 1:0 ja viimasena võideti Albaaniat samuti 1:0. Pall pannakse mängu kell 22.00.

Mängu kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Lelov, stuudiot juhib Aet Süvari.

Hispaania võit Gruusia üle selgeks!

Hispaania jalgpallikoondis tegi täna potentsiaalselt silmapaistva edestamise Gruusia vastu. Teise poolaja alguses püstitatud eesmärk andis Hispaaniale olulise juhtimise, mis viis ka lõpptulemusele.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Üllatusmeeskond Gruusia loodab ka Hispaania vastu särada | Jalgpalli EM

Vaatamata Gruusia vastupanuile ei suutnud nad Hispaania konkurentsivõimele vastata.

See võit on Hispaaniale hea alus edasise mängu jaoks ja annab nad tugeva hüppe Euroopa meistrivõistluste edetabelis.