VAATA OTSE | Flora läks teise poolaja alguses Kalevi vastu juhtima | Premium liiga

2146009h795ct24

Tere tulemast Premium liiga põnevasse maailma, kus värsked uudised ja pingelised mängumomendid on alati käeulatuses. Keerulised vastasseisud, põnevad keerdkäigud ja pöörased väravad – see kõik ootab sind siin, Eesti jalgpalli kuumimas keskpunktis. Astu sisse ja sulandu võidukihutava fännide hulka, sest just nüüd on aeg elada kaasa, kui Flora hakkab Kalevi vastu juhtima teise poolaja alguses! Ära jää mängust maha – vaata otse ja tunne kaasa kõigele, mida Premium liiga sulle pakub.

Pühapäeval jätkub kodune jalgpalli Premium liiga, kui tiitlikaitsja Tallinna FC Flora võõrustab Sportland Arenal mullust kolmanda koha klubi JK Tallinna Kalevit. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 14.20, kommentaatorid on Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios on Aet Süvari.

Avapoolaja ainsa väravaga sai hakkama Marek Kaljumäe, kes sai 13. minutil Aleksander Švedovski tsenderdusele pea vahele ning saatis palli Flora väravavõrku.

Eduseis püsis 51. minutini, mil Robert Veering viigiväravani jõudis. Juba kuus minutit hiljem asus tiitlikaitsja juhtima, kui Daniel Kuraksin värava lõi.

Enne mängu:

Flora alustas hooaega võidukalt, kui tervitas avamängus liiga uustulnuk Nõmme Unitedit kahe vastuseta väravaga. Tiitlikaitsja tahab aga hoogu see hoida, sest nii Tallinna FCI Levadia kui Nõmme Kalju on alustanud kahe võimsa võiduga.

“Premium Liiga avamäng andis meile soovitud tulemuse, aga näitas ka ära mõned valukohad, mille kallal peame vaeva nägema,” ütles Flora treener Aiko Orgla. “Oleme saanud terve nädala korralikult treenida ning oma mängu lihvida. Pühapäeval ootab meid järjekordne põnev eksam. Tallinna Kalevi näol on tegemist sitke võistkonnaga, kelle vastu mängides peame olema väga hästi keskendunud.”

Mullu pingelises viimases voorus liigatabelis kolmandaks tõusnud Tallinna Kalev alustas tänavust hooaega ühe punktiga, kui mängis avamängus Tartu JK Tammekaga välja 1:1 viigi.

Loe rohkem:  Nii Kalju kui Levadia lõid oma avamängus kuus väravat | Premium liiga

Eelmisel hooajal läksid Flora ja Kalev vastamisi neljal korral, kolm neist lõppesid Flora võiduga ning üks kohtumine jäi viiki. “Mäng Eesti meistriga on väljakutse meile,” sõnas Kalevi peatreener Daniel Meijel, kelle treeneritetiimiga liitus sel nädalal Soome jalgpallilegend Teemu Tainio.

Pühapäevase mängupäeva avavad Paide Linnameeskond ja Nõmme United, kes panevad Paides palli mängu kell 12.30.

Kokkuvõttes võib öelda, et Flora suutis teise poolaja alguses Kalevi vastu juhtima minna ning säilitas selle edu lõpuni. Premium liiga mäng pakkus põnevat ja pingelist jalgpalli ning Flora esitus oli muljetavaldav. Kalevil jäi võidutahe ning võimalused võiduks, kuid Flora kindel mäng ja tugev meeskonnatöö tõid neile lõpuks väärtusliku võidu. Publikut rõõmustasid mõlemad meeskonnad oma kire ja tahtega ning see oli kindlasti üks meeldejääv mäng.