U-18 noormehed teises kontrollmängus geimivõiduni ei jõudnud | Võrkpall

955912h9486t24

Eesti U-18 noormehed jätkasid võrkpalliturniiri kontrollimängudega, kuid teises kohtumises geimivõidu saavutamiseks ei õnnestunud.

Vaatamata tugevale mängule ja veenvale vastusele, jäi Eesti meeskond lõpuks lühikeselt alla.

Mängu olulisemad hetked ja tulemused leiad siit!

Juulis Bulgaarias toimuvaks Euroopa meistrivõistluste finaalturniiriks valmistuv Eesti U-18 noormeeste koondis pidi teises kontrollmängus Ukrainale alla vanduma.

Kui reedel said eestlased 2:3 kaotuse, siis täna jäädi samale vastasele alla tulemusega 0:3 (20:25, 18:25, 25:27). Kokkuleppel mängiti ka neljas geim, kus jäid tulemusega 25:18 peale samuti ukrainlased.

Eesti koondise edukaim oli tänagi Joosep Kurik, kelle arvele kogunes 14 punkti (-10), 10 punkti jäi nii Carl Kreegi (+4) kui Patrick Saimre (+1) arvele, 8 silma (+4) lisas Joonah Marten Üprus.

Eestlaste vastuvõtt oli 32% ja rünnak 38%, blokiga teeniti 11 punkti ja serviga 3 (eksiti 23 pallingul).

Ukraina esinduse parim oli 16 punktiga (+9) Artem Yatsenko. Ukraina vastuvõtt oli 52%, rünnak 42%, blokist saadi 12 punkti ja servil löödi 8 ässa ning eksiti 19 servil).

Eesti U-18 noormehed jätkasid Võrkpall-WM kvalifikatsioonimängude teises etapis kaotusega. Hoolimata suurest pülimusest ja pingutusest ei õnnestunud meeskonnal geimivõiduni jõuda. Seega on eesmärk jõuda finaalturniirile veel kauge. Oluline on noorte meeskonnast jõuameesluse ja usalduse säilitada, ning edaspidi teha vajalikke parandusi treeningutel.

Loe rohkem:  Vigastused sunnivad Rikbergi veerandfinaali avamängus avantüürile | Võrkpall