Tunjovi tabavast penaltist Pescarale Juventuse duubli vastu ei piisanud | Jalgpall

828853h50e0t24

Tunnusmusreeglite esinemine on alati põnev ja mõnikord lausa pingeline. Viimane mäng pesk Vigue Juventuse duubliga tõeliselt põnevaks. Tunjovi tabav penaltipõnev oli kõikide jalgpallisõprade jaoks tõeline maiuspala ning tõestas taaskord, et üllatusi võib igas mängus ette tulla. Seda põnevat hetke ei piisa ainult ühele võitjale, vaid see jäi mällu kõigile mängu jälgijatele.

Eesti jalgpallikoondislane Georgi Tunjov realiseeris oma koduklubi Pescara kalendriaasta esimeses mängus penalti, aga see ei päästnud tema koduklubi kaotusest Juventuse duubelmeeskonna vastu.

Pescara kaotas selle Itaalia Serie C 20. vooru kohtumise skooriga 3:4. Tunjov sekkus kolmandat liigamängu järjest vahetusest, seekord 81. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Pescara skooris esimesena ja avapoolaeg jäi 1:1 viiki. Väravaterohkel teisel poolajal jäid aga vastased peale. Tunjov vahetati sisse 2:4 kaotusseisus, penalti realiseeris ta üleajal. See oli Eesti poolkaitsja jaoks liigahooaja seitsmes värav.

Pescara jätkab oma liigatsoonis neljandal tabelireal, Juventuse duubel tõusis 14. kohale.

Kuigi tunjovi tabatud penalti andis Pescarale võimaluse Juventuse duubli vastu võidelda, ei piisanud see lõpuks siiski võidu saavutamiseks. See mäng näitab, kuidas jalgpall võib olla ettearvamatu ja põnev ning kuidas üks hetk võib kogu mängu kulgu muuta. Kuigi tulemus võib olla pettumust valmistav, tuleb meeskonnal edasi liikuda ja järgmistes mängudes paremini esineda. Jalgpall on ettearvamatu ja põneva spordiala ning järgmiste võitude nimel tuleb pingutada veelgi rohkem.

Loe rohkem:  Vetkal kuulub Euroopa liiga sõelmängudeks Roma nimekirja | Jalgpall