Tiitlinõudlejad Man City ja Liverpool jagasid punktid vennalikult | Jalgpall

2301405h3bd0t24

Eelmisel nädalavahetusel toimus põnev jalgpallimatš, kus Tiitlinõudlejad Manchester City ja Liverpool jagasid punktid võrdselt. Mõlemad meeskonnad näitasid suurepärast mängu ning võitlus oli äärmiselt pingeline. See kohtumine tõestas taaskord, et Premier League on üks maailma kõige konkurentsivõimelisemaid jalgpalliliigasid. Fännid üle maailma olid lummatud sellest pingelisest mängust ning ei saanud oodata järgmist kohtumist nende kahe tugeva meeskonna vahel.

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas kohtusid pühapäeval tiitlikaitsja Manchester City ja senine tabeliliider Liverpool. Anfieldi staadionil peetud kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Külalismeeskond Man City läks kohtumist 23. minutil juhtima, kui kavalalt lahti mängitud nurgalöögi järel sai värava ees vabalt löögile John Stones.

Poolajapausile mindi külaliste 1:0 juhtimisel, kuid Liverpool viigistas kohe teise poolaja alguses Alexis Mac Allisteri penaltist. Seejuures sai Man City väravavaht Ederson penalti olukorras viga ja pidi mängu 56. minutil pooleli jätma. Teda asendas postide vahel varuväravavaht Stefan Ortega.

Kuigi mõlemal meeskonnal oli võimalusi juhtima minna, siis järelejäänud aja jooksul rohkem väravaid siiski ei sündinud ja kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Liigatabelis on Liverpool ja Londoni Arsenal võrdselt 64 punkti peal, kuid parem väravate vahe annab hetkel esikoha pealinnaklubile. Man City ei jää kaugele maha, olles 63 punktiga kolmas.

Teised tulemused:

Aston Villa – Tottenham Hotspur 0:4
Brighton & Hove Albion – Nottingham Forest 1:0
West Ham – Burnley 1:0

Kokkuvõttes võib öelda, et tiitlinõudlejad Manchester City ja Liverpool näitasid mängus vennalikku suhtumist ning jagasid punktid võrdselt. Mõlemad meeskonnad demonstreerisid head mängu ja võitlusvaimu ning pakkusid fännidele põneva ja pingelise jalgpallišõu. Mängu tulemusena jätkavad mõlemad tiimid endiselt võitlust Premier League’i tipus. See mäng näitab, et konkurents on pingeline ja et võitlus tiitli nimel on kõike muud kui lihtne. Ootame põnevusega, kuidas hooaeg edasi kulgeb ning milline meeskond suudab lõpuks tiitli endale võtta.ännalikult.

Loe rohkem:  Narvas raske võidu saanud Bunker Partner tõusis liidriks | Jalgpall