Tiitlikaitsja Napoli lõpetas lisaminutitel kehva seeria | Jalgpall

2213835h30f1t24

Tere tulemast! Tiitlikaitsja Napoli lõpetas hiljuti oma kehva seeria lisaminutitel toimunud põnevas jalgpallimängus. See oli suurepärane võit, mis kindlasti tõi fännidele suurt rõõmu. Napoli meeskond on näidanud suurepärast võitlusvaimu ja pühendumist ning nende võidud on olnud tõeliselt emotsionaalsed. Loodame, et see võit annab neile uut hoogu ja jätkab nende edukat hooaega. Jääme ootama põnevusega nende tulevasi mänge ja loodame, et nad suudavad säilitada oma võidujanu ning jääda tippu.

Valitsev Itaalia jalgpallimeister Napoli pani laupäeval punkti enda kolmemängulisele võiduta seeriale, kui alistas koduväljakul kuuenda üleminuti väravast Salernitana.

Koduses kõrgliigas viimasest kolmest kohtumisest vaid ühe viigipunkti teeninud tiitlikaitsja võõrustas laupäeval liigatabeli punast laternat Salernitanat, kuid jäi 29. minutil kaotusseisu, kui Antonio Candreva suurepärase kauglöögiga külalised juhtima viis.

Napoli jõudis aga enne poolajapausi viigiväravani, kui Salernitana kaitsja Federico Fazio kastis vea tegi ning võõrustajale penalti andis. Matteo Politano realiseeris 11 meetri pealt ning poolajale mindi 1:1 viigiseisul.

Teine poolaeg möödus üsna lohakalt ning kuigi meeskondadel olid mõned võimalused, ei suutnud kumbki realiseerida. Kuni kohtumise üleminutiteni, mil Napoli palli standardolukorras kasti saatis. Pall põrkas seal aga täpselt värava ette, kus seisis Amir Rrahmani, kes põrutas siis mänguvahendi külaliste võrku ning andis Napolile 2:1 võidu.

Napoli lõpetas enda kehva seeria ning on 20 mänguvooruga sel hooajal kogunud 31 punkti. Salernitana jätkab liigatabeli viimasena, olles 20 mänguga kogunud vaid 12 punkti.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tiitlikaitsja Napoli suutis lõpuks lõpetada oma kehva seeria lisaminutite väravaga. See võit tõi meeskonnale kindlasti palju enesekindlust ja lootust tulevikuks. Samuti näitas see meeskonna võitlusvaimu ja tahtejõudu, mis on oluline edaspidiste mängude jaoks. Napoli fännid võivad olla uhked oma meeskonna üle ja loodame näha nende edukat esinemist järgmistel mängudel.

Loe rohkem:  Itaalia jalgpallur lahkus süüdistuse järel koondise juurest | Jalgpall