TalTech püsib Balti liigas kaotuseta | Võrkpall

2153656hd052t24

Tere tulemast Eestisse! Kas olete valmis kogema põnevat võrkpalli põnevust? TalTechi meeskond on suutnud säilitada oma võidueste kaotuseta rekordeid Balti liigas. Nende kirg ja pühendumus spordile on inspireeriv ning nende võistluse ning oskuste tase on imetlusväärne. Nende vastupidavus ja meeskonnatöö on aidanud neil saavutada muljetavaldavaid tulemusi. Kui olete spordifänn, siis ärge jätke võimalust kogeda TalTechi võluvõimeid spordis!

Võrkpalli naiste Balti liigas toimus Eesti võistkondade omavaheline duell, kui vastamisi läksid tabelijuht TalTech ja seitsmendal kohal paiknev Tartu Ülikool/Bigbank.

Kodusaalis mänginud TalTech loovutas esimeses geimis 20 ja teises 15 punkti. Tasavägiseimaks osutus kolmas geim, kus Tartu naiskonnal oli 24:23 eduseisus kasutada ka geimpall, kuid seda realiseerida ei suudetud. Kaotusseisust välja tulnud TalTech saavutas kolme järjestikuse punktivõiduga 26:24 geimi- ja seega 3:0 (25:20, 25:15, 26:24) mänguvõidu. Põhiturniiri esimese ringi omavahelises mängus võttis TalTech 3:1 võidu, vahendab Volley.ee.

Marily Lass tõi võitjatele 14, viie blokipunktiga säranud Kätriin Põld 13 ja Nette Peit 11 punkti. Kaotajate riades kogusid Salme Adeele Hollas ja Ingris Suvi võrdselt üheksa punkti.

TalTech oli selgelt parem blokis, kus koguti tartlannade kahe punkti vastu üheksa punkti. Rünnakuid lahendas Tallinna võistkond 38- ja Tartu esindus 30-protsendiliselt.

Ainsana kaotuseta püsiv TalTeh hoiab 35 punktiga kindlat esikohta, edestades kaks mängu rohkem pidanud Rae Spordikool/VIASTONit seitsme punktiga. Sarnaselt TalTechile 12 mängu pidanud tiitlikaitsja Kaunas-VDU võistkonnal on koos 26 punkti. Turniiritabeli seitsmes naiskond Tartu Ülikool/Bigbank on saavutanud 18 punkti.

In conclusion, TalTech’s impressive performance in the Baltic Volleyball League with no losses so far is a testament to the team’s skill and determination. Their hard work and dedication have paid off, and they have shown that they are a force to be reckoned with in the league. This success is not only a reflection of the team’s talent, but also the support and encouragement they receive from their fans and the entire Estonian volleyball community. As TalTech continues to dominate in the league, they are setting a high standard for themselves and inspiring others in the sport.

Loe rohkem:  Miilen valiti Prantsusmaal mängu parimaks | Võrkpall