Tabelijuht TalTech ei loovutanud Pärnule geimigi | Võrkpall

2185129h1fb7t24

Tabelijuht TalTech ei loovutanud Pärnule geimigi | Võrkpall” kajastab põnevat võrkpalli lahingut, kus liidrikohal olev TalTech võttis vastu Pärnu meeskonna ja ei andnud neile geimigi. See mäng pakkus põnevust ja adrenaliini ning tõestas TalTechi meeskonna tugevat võimekust ja meisterlikkust võrkpallis. Pärnu meeskond võitles küll vapralt, kuid ei suutnud vastu seista TalTechi ületamatule jõule. See võit tõstab TalTechi meeskonna mainet ja näitab nende potentsiaali võrkpalli valdkonnas.

TalTech jätkas kolmapäeva õhtul koduses naiste võrkpalli meistriliigas kaotuseta, kui alistas Pärnu Spordikooli kolmes geimis.

Koduväljakueelist nautinud TalTech loovutas esimeses geimis Pärnu esindusele kaheksa ja teises 23 punkti. Kolmandas geimis jätkus tasavägine heitlus kuni 14:14 viigiseisuni, misjärel spurtisid võõrustajad 18:15 ette ja võtsid 25:18 geimivõiduga 3:0 (25:8, 25:23, 25:18) mänguvõidu, vahendab Volley.ee.

Võitjate poolel tegi suurepärase etteaste Kätriin Põld, kes lahendas üheksa rünnakut (efektiivsus 75 protsenti), kogus ühe blokipunkti ja lõi TalTechi üheksast serviässast viis. Veatult tegutsenud Põld jäi pluss-miinus arvestuses 15 punktiga plussi. TalTechi ridades käisid väljakul 14 erinevat mängijat, kellest punktiarve avasid 11. Reelika Raap tõi Pärnu esindusele kaheksa punkti.

Koduvõistkonna võidu võtmeks kujunes rünnak, kui punktiks löödi 44 protsenti tõstetest. Külaliste sama näitaja oli 28 protsenti. Blokis kogusid võitjad kuus ja servil üheksa punkti, kaotajad vastavalt kolm ja kuus punkti.

Ainsana kaotuseta püsiv TalTech hoiab maksimaalse 33 punktiga turniiritabelis esikohta, edestades lähimat jälitajat Tartu Ülikool/Bigbanki viie punktiga. Kuus punkti kogunud Pärnu Spordikool on kaheksas.

12. jaanuaril kell 19 mängib Tartu Ülikool/Bigbank NET Spordihallis Pärnu Spordikooliga.

In conclusion, the match between Tabelijuht TalTech and Pärnu in the Estonian volleyball league was a hard-fought battle. Despite the strong performance from Pärnu, Tabelijuht TalTech did not give up a single game, showcasing their dominance on the court. This result demonstrates the high level of skill and determination of both teams, and sets the stage for an exciting season ahead. The passion and intensity of the game was a testament to the competitive spirit of Estonian volleyball, and fans can look forward to more thrilling matches in the future.

Loe rohkem:  Selver/TalTech sammus kindlalt finaali | Võrkpall