T1 keskuse kettagolfi võistlusel võidutsesid Allsalu ning Villmann | Teised alad

2020553h5c96t24

T1 keskuse kettagolfi võistlusel võidutsesid Allsalu ning Villmann, kuulates põneva muusika saatel. Sportlik päev täis adrenaliini ja põnevust oli täis üllatusi ning võimsaid lööke. Osalejad said nautida ka teisi alasid, mis pakkusid meelelahutust ning võimalust panna oma oskused proovile. Võistlus oli täis põnevust ja naeru ning kinnitas taaskord, et kettagolf on populaarne ja lõbus spordiala. Oli rõõm näha nii paljusid inimesi osalemas ning nautimas suurepärast päeva sportlikus vaimus.

Laupäeval Tallinnas T1 kaubanduskeskuses toimunud kettagolfi võistlusel triumfeeris naiste arvestuses mullune võitja Kaidi Allsalu ning meeste seas Mauri Villmann.

Allsalu läbis 50-rajalise võistluse 254 viskega, mis jäi 46 alla par’i. Teiseks jäi 36 viskega alla par’i jäänud Eve Maido, kolmanda koha pälvis Maarja Soasepp (-32).

Villmann läbis laupäevase võistluse 189 viskega, millega jäi lausa 111 viskega alla par’i. Võitjale järgnesid Tõnis Soppe (-106) ning Rasmus Metsamaa (-102).

Võistluse rada kulges T1 keskuses läbi nelja korruse, läbida tuli koridorid, eskalaatorid, ventilatsiooniruumid ning erinevad poed. “Eesti discgolfis on T1 võistlus saamas traditsiooniks, sest peale eelmise aasta kordaläinud turniiri soovis Eesti paremik end jälle T1 ruumides proovile panna,” sõnas peakorraldaja Ralf Rogov.

Kokku osales 178 mees- ja 46 naisvõistlejat, lisaks Eestile oli võistlustules ka kettagolfarid Lätist ja Rootsist.

Kettagolfi võistlus T1 keskuses tõi kaasa põneva võistluspäeva, kus võidutsesid Allsalu ning Villmann. Nende oskused ja pühendumine on väärt imetlust ning nende võidud on suurepärane saavutus. Samuti tuleb tunnustada kõiki teisi võistlejaid nende suurepärase esituse eest. Üritus näitas taas kogukonna jõudu ja ühtekuuluvustunnet ning annab kindlasti hoogu järgmisteks sündmusteks. Loodame, et sellised spordivõistlused leiavad tulevikus veelgi suuremat kajastust ja osalejaid ning aitavad populariseerida kettagolfi kogu Eestis.

Loe rohkem:  Danel Kunman tuli keerukas mitmevõistluses Eesti pokkerimeistriks | Teised alad