Suns tuli viimasel veerandajal välja 22-punktilisest kaotusseisust | Korvpall

2217852h395et24

Tere tulemast kõigile korvpalli fännidele! Kas olete valmis kuulama uskumatust spordisaavutusest? Tallinna Sunsi võrkpalli meeskond näitas uskumatut võitlusvaimu, kui suutis viimasel veerandajal tõusta 22-punktilisest kaotusseisust ja võtta üllatuslik võit! See oli tõeline meeskonnatöö ja tahtejõu näide ning kindlasti üks kõigi aegade suurimaid tagasitulekuid spordimaailmas. Olge valmis tunnistama seda ajaloolist sündmust ja naudige korvpalli maagiat koos meiega!

Korvpalliliigas NBA juhtis Sacramento Kings veel kaheksa minutit enne mängu lõppu Phoenix Sunsi vastu 22 punktiga, ent pidi ikkagi kodumeeskonna paremust tunnistama.

Alates 2020. aasta 23. augustist olid viimasel veerandajal vähemalt 22-punktilises kaotusseisus olnud meeskonnad kaotanud 1244 järjestikust mängu, Phoenix oli veel viis minutit enne lõpusireeni taga 96:113, aga lõpetas siis kohtumise 23:4 spurdiga ja teenis lõpuks 119:117 võidu.

Viimasel veerandajal Kingsi (23-17) keskmängijat Domantas Sabonist katnud Kevin Durant tabas lõpusekunditel olulised vabavisked ning kogus 27 punkti, viis lauapalli ja neli resultatiivset söötu, Grayson Allen kordas üheksa tabava kaugviskega Phoenixi (22-18) võistkonna rekordit ja sai kirja 29 punkti. Sabonise arvele kogunes 21 punkti, 12 lauapalli ja 11 korvisöötu.

NBA kolme viimase hooaja kõige väärtuslikemate mängijate duellis jäi peale Joel Embiid, kui Philadelphia 76ers (26-13) alistas 126:121 Denver Nuggetsi (28-14). Embiid kogus võidumängus 41 punkti, kümme resultatiivset söötu ja seitse laupalli, Jokic sai kirja 25 punkti ning 19 lauapalli, neist 11 ründelauast.

Paul George viskas 38 punkti, võttis seitse lauapalli ja andis viis resultatiivset söötu, aidates Los Angeles Clippersi (26-14) 128:117 võiduni Oklahoma City Thunderi (27-13) üle. Thunderi resultatiivseim oli 25 punkti visanud Jalen Williams.

Kuigi meeskond oli 22-punktilises kaotusseisus, näitasid nad vaprust ja tahtejõudu, et teha tugev tagasitulek viimasel veerandajal. See näitab nende pühendumust ja võitlusvaimu. Kuigi lõpptulemus ei olnud soovitud, tuleb neil oma meeskonnakaaslasi kiita ja õppida sellest kogemusest. Oluline on keskenduda positiivsele ja jätkata treenimist ning arengut. Järgmistes mängudes on võimalus näidata oma tugevusi ja saavutada paremaid tulemusi.

Loe rohkem:  VIDEO | Rünnakul hädas olnud Drell pani vastase korralikult postrile | Korvpall