Sinjavski klubi võttis treeningmängus võidu | Jalgpall

2008253hdf43t24

Tere tulemast Eesti jalgpalli uudistesse! Sinjavski klubi võttis hiljuti ühe võiduka treeningmängu, mis on juba tekitanud elevust jalgpallisõprade seas üle kogu riigi. Meeskonna tugev esitus pani fännid kiiresti põnevusest hulluks ning tõotas head algust hooajale. Võidukas mäng on toonud klubi jaoks suure lootuse tulevikuks ning jätnud vastased imetlemisväärse mulje. Jalgpall on Eestis alati olnud oluline osa kohalikust spordikultuurist ja Sinjavski klubi võit on kindlasti üks neist hetkedest, mis seda tõestab.

Eesti jalgpallikoondise ääremängija Vlasi Sinjavski ja Slovacko alistasid treeningmatšis Ukraina kõrgliigatiimi Tšerkassõ LNZ-i, kelle ridades lõi kaasa ka endine Tallinna FCI Levadia ründaja Mollo Bessala.

Türgis peetud kohtumises läksid ukrainlased mängu juhtima 16. minutil, viis minutit hiljem oli edukas ka kaitsja eksimuse ära kasutanud Slovacko. Treeningmadina lõppskoor pandi paika juba avapoolaja lõpus, kui värava all tekkinud segaduses jäi peale Tšehhi klubi ründaja, vahendab Soccernet.ee.

Sinjavski tegi 2:1 võidu teeninud Slovacko ridades kaasa täismängu. Vasakul äärel rassinud koondislane võttis vastaseid julgelt ette, kasutas lahendusteks kord paremat, siis vasakut jalga, ent tabamuste osas sõna sekka ei öelnud. Mullu Levadias mänginud Bessala mängis samuti terve matši.

Slovacko, kes on Tšehhi kõrgliigas hetkel neljandal tabelireal, jätkab liigamängudega 10. veebruaril.

Loe edasi Soccernet.ee portaalist.

Kokkuvõttes võib öelda, et Sinjavski klubi näitas treeningmängus head vormi ning võttis kindla võidu. Mäng oli võimalus meeskonnal näidata oma oskusi ja taktikat ning valmistuda eelseisvateks väljakutseteks. Tulemus näitab, et meeskond on hästi ette valmistatud ja motiveeritud saavutama edu. See võit annab neile positiivse tõuke ja enesekindluse järgmisteks mängudeks. Loodame, et nad suudavad säilitada sama taseme ka tulevikus ning saavutada veelgi suuremaid võite.

Loe rohkem:  DFB ja Adidas lõpetavad seitse kümnendit kestnud koostöö | Jalgpall