Sillamäe sai veerandfinaali avamängus Narvast kindlalt jagu | Jalgpall

2224374h7597t24

Tere tulemast Eesti jalgpallimaailma! Sillamäe võttis veerandfinaali avamängus Narva üle kindla võidu. Jõuline mäng ning suurepärased sooritused tõid meeskonnale väljapaistva võidu ja lootust jõuda veelgi kõrgemale. Eesti jalgpalli fännid on põnevil ning ootavad järgmist kohtumist suurima ärevusega. Olge valmis ühinema põnevate mängude jälgijatega ning nautima suurepäraseid hetki Eesti jalgpalli võimsas maailmas!

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga veerandfinaalipaaris Sillamäe FC NPM Silmet – Narva United FC sai avakohtumises kindla 8:1 võidu Sillamäe meeskond. Poolfinaali pääsust lahutab neid üks võit.

Laupäeval Sillamäel enam kui poole tuhande pealtvaataja ees peetud kohtumist läksid küll külalised kuuenda minuti alguses juhtima, kuid 38 sekundit hiljem väljakuperemehed viigistasid ning poolaja võitis Sillamäe juba 3:1.

Teisel poolajal lõid sillamäelased viis vastuseta jäänud väravat ja võtsid veerandfinaalseeria esimeses mängus 8:1 võidu.

Sillamäe kasuks lõi värava seitse mängijat, neist edukaim oli kahe tabamusega Volodymyr Lonshakov.

Sillamäelased on meistri- ja karikavõistlustel kaotuseta püsinud 12 mängu järjest.

Seeria teine kohtumine peetakse 2. märtsil Narvas. Kui narvalased peaks suutma selle võita, siis on kolmas, otsustav mäng kavas 6. märtsil taas Sillamäel.

Põhiturniiril sai Sillamäe 3. ja Narva 6. koha.

Teises veerandfinaalpaaris sai Tartu Vald/Ravens Futsal (põhiturniiri 4.) reede õhtul Jõhvi FC Phoenixist (5.) jagu 8:3 (4:1). Selles paaris on teine mäng kavas 29. veebruaril Jõhvis.

Poolfinaalis on koha kindlustanud põhiturniiri kaks paremat: Tallinna FC Bunker Partner ja Viimsi FC.

Sillamäe’s victory over Narva in the quarterfinals opener was a strong and impressive performance. The team showed their skill and determination on the football field, dominating the game and securing a solid win. This result bodes well for their future in the tournament, as they continue to showcase their talent and potential. Sillamäe’s fans can look forward to more exciting matches and hopefully even more success as they progress through the competition.

Loe rohkem:  Eesti rannajalgpallikoondis alistas penaltiseerias valitseva Euroopa meistri | Jalgpall