Serviti noppis Viljandis topeltpunktid | Käsipall

2223240hbc0bt24

Tere tulemast Viljandisse, kus käsipallimeeskond Serviti võitis muljetavaldava võistluse, teenides topeltpunktid oma viimases mängus. See oli põnev ja pingeline matš, mis tõi rõõmu kogu linna käsipallifännidele. Serviti mängis suurepäraselt ja näitas oma võimekust, võites vastased kindlalt. Nende võidukas esinemine tõi elevust kogu käsipallisõprade kogukonnale ning tõestas taas, et Viljandis on tõeline käsipallimeka. Publik oli vaimustuses ning ootab juba põnevusega järgmist mängu.

Laupäeval kohtusid rivaalid Põlva Serviti ja Viljandi HC nii Balti liiga kui meistriliiga arvestuses. Serviti jättis kodumeeskonna võiduta seisuga 24:18 (11:9).

1:1 viigiseis kestis kohtumise neljanda minutini, mil Martin Braun Viljandile ühe värava juurde lisas. Seis 2:1 kestis samuti kaua – peaaegu et üheksanda minutini kuniks Hendrik Koks Viljandi 3:1 ette viis. Pärast seda jätkus tasavägine heitlus, kuid Serviti püsis avapoolaja vältel eduseisul, võites poolaja 11:9.

Serviti jõudis kohtumise 40. minutil kuueväravalise eduseisuni, kuid Viljandi püsis nende kannul, jõudes 50. minutil kolme värava kaugusele. Siiski pani Serviti paremuse maksma ning teenis kohtumise lõpuks 24:18 võidu.

Serviti resultatiivseimad mängijad olid Alfred Timmo kaheksa väravaga ning Tõnis Kase ja Jürgen Rooba kuue väravaga. Viljandi eest viskas kümme väravat Hendrik Koks ja kaheksa väravat Kristo Voika.

Timmo ütles, et mäng läks oodatult võitluslikult. “Kaitse poolega saab rahul olla ja Eston [Varusk] väravasuul tegi tugeva partii. Rünnakul tegi [Hendrik] Varul väga palju musta tööd, mis tekitas meile tagant viskekohti. Üksikud eksimused ja üldjoones saab rahul olla,” kommenteeris Timmo.

Serviti kohtub pühapäeval Balti liiga raames Aruküla spordihoones Mistraga, mäng algab kell 14.00.

Käsipallimäng Serviti ja Viljandi vahel oli pingeline ja põnev ning lõppes Serviti võiduga topeltpunktidega. Serviti meeskond näitas head meeskonnatööd ja visadust, mis viisid nende võidule. Viljandi võitles küll vapralt, kuid ei suutnud lõpuks vastasele vastu saada. See mäng näitab, et Eesti käsipall on tugev ja põnev ning pakub alati põnevat meelelahutust fännidele. Loodame näha veel palju selliseid põnevaid mänge tulevikus.

Loe rohkem:  Gorbatsjova hooajast ja koondisest: tipus on õhk hõredam | Käsipall