Serviti lõpetab jaanuarikuu Balti liigas puhta lehega | Käsipall

2231493h48dat24

Tere tulemast Eestisse! Serviti käsipallimeeskond on jaanuarikuu lõpetanud Balti liigas võidukalt, saavutades puhta lehe. Nende muljetavaldavad tulemused on teinud Eesti inimesed uhkeks ning toonud elevust kogu riigi käsipallisõpradele. Serviti meeskonna pühendumus ja töövõime on imetlusväärne ning nende saavutused on inspireerivad paljudele noortele spordihuvilistele üle Eesti. Käsipall on oluline osa eesti spordikultuurist ning Serviti on tõestanud end olevat tipptasemel meeskond, kes väärivad meie täielikku toetust.

Käsipalli Balti liigas sai Põlva Serviti koduväljakul 38:29 (21:15) jagu Riia ASK Zemessardze/LSPA meeskonnast.

Serviti alustas esimest poolaega jõuliselt. Sealjuures ei lastud külalistel mitte ühelgi korral juhtima minna. 5. minutil viskas kapten Henri Sillaste seisuks 6:3. Kuigi 10. minutiks oli seis 8:8 viigis, viisid Jürgen Rooba kaks järjestikust väravat kodumeeskonna juhtima. Eesti klubi tugevdas oma positsiooni ja kümme minutit hiljem olid tablool numbrid 15:11. Esimese poolaja viimane sõnavõtt jäi Roobale ning sellega võitis Serviti poolaja 21:15.

Mängu teises pooles kindlustas Serviti oma edumaad. 6. minutil viskas värava Serviti joonemängija Arturs Meikšans. Nõnda oli 10-väravalisest vahest puudu vaid kaks tabamust. See saabus mängu 40. minutil, mil Sillaste taas skoori tegi ja seisuks 29:19 viskas. Kümme minutit enne lõppu juhtis Serviti 33:24 ja lõpptulemuseks kujunes 38:29.

Serviti resultatiivseimad olid Jürgen Rooba üheksa ja Hendrik Varul seitsme väravaga.

“Täna oli eesmärk võtta kohustuslikud kaks punkti ning kaitses paremini mängida. Mõlemad eesmärgid said ka täidetud,” lausus Varul. “Jaanuarikuu võiduseeria ei ole suur üllatus. Lihtsad mängud ei ole olnud, mis teevad võidud veel magusamaks. Tahame võiduseeria venitada nii pikaks kui võimalik.”

Tuleval nädalal, 31. jaanuaril kell 19.00 võõrustab Serviti Mistrat, keda alistati eelmisel korral kahe väravaga.

Loe rohkem:  Käsipalli meistriliigas võidutsesid Serviti, Viljandi ja Kehra | Käsipall

Serviti käesoleva kuu esinemine Balti liigas oli muljetavaldav, kuna meeskond suutis säilitada puhta lehe. Nende tugev mäng ja meeskonnatöö tõid neile võidud kõigis mängudes ning kindla liidripositsiooni tabelis. See on suurepärane saavutus ja näitab meeskonna pühendumust ja oskusi. Loodame, et Serviti suudab säilitada oma hea vormi ja jätkata sama tugevalt ka edaspidi. See on kindlasti pannud nii fännid kui ka vastased tähele panema nende jõudlust ja potentsiaali.