Serviti ja Viljandi teenisid meistriliigas võidulisa | Käsipall

2316603hb070t24

Estonia’s handball scene is heating up as Serviti and Viljandi both notch victories in the Meistriliiga. The thrilling matchups and intense competition have fans on the edge of their seats, eager to see which team will come out on top. With talented players showcasing their skills and determination on the court, the excitement is palpable and the stakes are high. As the season progresses, all eyes are on Serviti and Viljandi as they continue their pursuit of victory in the fiercely competitive world of Estonian handball.

Kolmapäevastest meistriliiga kohtumistes võidutsesid vaid külalismeeskonnad. Serviti alistas Mistra tulemusega 40:20 (21:7) ning Viljandi võidutses SK Tapa üle skooriga 30:25 (16:13).

Üldtabeli esikohal paiknev Serviti haaras võõrsil initsiatiivi ja juhtis kuuendaks minutiks juba seisuga 7:2. 15. minutil oli vahemaa paisunud 11-väravaliseks ning poolajapausile läks Serviti 21:7 eduseisul. Teisel poolajal külaliste hoog ei raugenud ning Serviti võttis kindla 40:20 võidu.

Põlva Serviti resultatiivseimad mängijad olid Kermo Saksing kuue ja Tõnis Kase viie väravaga. Mistra resultatiivseim pallur oli Vladyslav Naumenko nelja väravaga.

Sarnaselt Mistraga jäi ka Tapa koduplatsil tagaajaja rolli, kui 15. minutiks oli Viljandi 9:4 ette jõudnud. Mõned minutid enne poolaega kahanes vahe kahele väravale, kuid Andrei Basarabi, Kristo Voika ja Simon Drõgini tabamused viisid Viljandi riietusruumi 16:13 eduseisuga.

Teist poolaega alustasid mõlemad pooled kindlalt, mistõttu oli 40. minutil vahemaa endiselt kaheväravaline, kuid kaheksa minutit hiljem pääses Viljandi neljaga ette ning enam tagasi ei vaadanud, vormistades võõrsil 30:25 võidu.

Tapa üleplatsimeheks osutus Aleksandr Vassiljuk kümne väravaga. Viljandi resultatiivseim oli kuus väravat visanud Aleksander Pertelson ning viis väravat sai kirja Andrei Basarab.

Loe rohkem:  Serviti noppis Viljandis topeltpunktid | Käsipall

Kokkuvõttes võib öelda, et Serviti ja Viljandi on näidanud sel hooajal meistriliigas suurepäraseid tulemusi. Mõlemad meeskonnad on suutnud teenida mitmeid võite ning nende mängud on olnud äärmiselt pingelised ja emotsionaalsed. Käsipall on populaarne spordiala Eestis ning sellised tugevad meeskonnad nagu Serviti ja Viljandi aitavad kindlasti kaasa selle spordiala jätkuvale arengule riigis. Loodame, et meeskonnad jätkavad sama stabiilset mängu ka tulevikus ning pakuvad fännidele palju põnevat ja adrenaliinirohket käsipalli!