Serviti alustas uut aastat võiduga Tapa üle | Käsipall

2221086h869bt24

Tere tulemast kõigile käsipalli fännidele! Serviti käsipalliklubi alustas uut aastat võidukalt, võites Tapa meeskonda. See oli põnev ja pingeline mäng, kus Serviti näitas oma tugevust ja oskusi käsipallis. Fännid olid täiesti kaasatud ja toetasid meeskonda kogu mängu vältel. See võit on suurepärane algus uuele aastale ja kindlasti motiveerib meeskonda veelgi paremini mängima tulevastes mängudes. Serviti on tõeline käsipallitipp ja me ei jõua ära oodata, millal järgmine mäng toimub.

Käsipalli Eesti meistriliiga selle aasta esimesele täisvoorule pani punkti SK Tapa ja Põlva Serviti kohtumine. Viimane võitis kohtumise ülekaalukalt numbritega 34:18 (17:12).

Esimene poolaeg lõppes seisuga 17:12 Serviti kasuks. Teise poolaja kümnendaks minutiks oli Serviti jõudnud 24. väravani, Tapa 15. väravani. Kümme minutit hiljem oli Põlva klubi kuue värava võrra rikkam, Tapal vaid üks värav juures. Lõpptulemuseks kujunes 34:18.

Serviti resultatiivseimad mängijad olid Mathias Rebane ja Henri Sillaste viie väravaga. Ka SK Tapa suurimad väravakütid Marcus Rättel ja Ilja Kosmirak viskasid viis väravat.

“Eks kerge teadmatus oli enne mängu, mis seisus me oleme meeskonnaga. Mängudest on olnud pikk paus. Igati tähtis ja väärt mäng oli, et teada saada meeskonna seisukorrast,” kommenteeris Rebane. “Rõhku panime kaitsele ja lisaks on ka Anatolii Chezlov tagasi, kes annab meile lisakäigu. Meile on see muidugi ainult positiivne. Ma arvan, et kõik on meil positiivselt meelestatud ja tahavad maksimumi võtta nädalavahetusest.”

Sel nädalavahetusel panevad end Balti liigas proovile Põlva Serviti, Viljandi HC ja Mistra.

Kokkuvõttes võib öelda, et Serviti startis uut aastat võidukalt, saavutades olulise võidu Tapa üle käsipalli mängus. Mänguga näitasid nad head meeskonnatööd, visadust ja tahet võidelda. See võit annab neile kindlasti positiivse tõuke ja enesekindluse jätkamaks edukat hooaega. Samuti on see oluline võit ka nende fännide ja toetajate jaoks, kes on usaldanud neid ja olnud nende kõrval kogu hooaja vältel. Loodame, et Serviti jätkab sama hoogsa mängu ka tulevikus ning saavutab veel palju võite.

Loe rohkem:  Serviti alistas Viljandi ja teenis nädala teise võidu | Käsipall