Senegal alustas karika kaitsmist veenvalt | Jalgpall

2217108hbfa5t24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! Senegal alustas oma Aafrika rahvuste karika kaitsmist vägevalt ja veenvalt. Nende esitlus on olnud muljetavaldav ning meeskond on näidanud oma võimet võidelda ja võita. Põnevus ja pinge on õhus, kui nad astuvad vastamisi teiste tugevate meeskondadega. Jalgpallifännid üle kogu maailma jälgivad põnevusega, kas Senegal suudab oma tiitlit kaitsa või mitte. Jääge meiega ja olge tunnistajaks selle põneva ja murrangulise turniiri edasikäigule!

Elevandiluurannikul jätkuval Aafrika Rahvuste karikaturniiril teenis valitsev meister Senegal avamängust võidupunktid.

Senegal sai C-alagrupi esimeses mängus 3:0 jagu Gambiast. Senegalil kulus avavärava kirja saamiseks vaid neli minutit, mil täpne oli poolkaitsja Pape Gueye.

Gambia mängis avapoolaja lõpust alates arvulises vähemuses, sest Ebou Adams tegi punase kaardi väärilise vea. Teisel poolajal sahistas kahel korral Gambia võrku poolkaitsja Lamine Camara.

Samas alagrupis leppis viiekordne võitja Kamerun 1:1 viigiga Guinea vastu. Viimane asus 10. minutil Mohamed Bayo tabamusest juhtima, aga jäi avapoolaja lõpus Francois Kamano eemaldamise järel väljakule kümnekesi.

Erinevalt Senegalist ei suutnud Kamerun arvulist ülekaalu ära kasutada. Frank Magri tõi küll 51. minutil tabloole viigiseisu, kuid enamaks nad suutelised polnud.

D-alagrupis sai võidu kirja Burkina Faso, kui alistas Bertrand Traore 90+6. minuti penaltilöögist Mauritaania 1:0. Teises vastasseisus mängisid Alžeeria ja Angola välja 1:1 viigi.

Kokkuvõttes võib öelda, et Senegal alustas oma Aafrika rahvuste karika kaitset väga veenvalt. Nende kindel võit Togolese üle näitas nende pühendumust ja oskusi. Senegali meeskond tõestas end taas tugeva konkurentsivõimena ja näitas, et neil on potentsiaali karikat taas võita. Nende võidukas esitus kindlasti inspireeris fänne ja tõstis nende enesekindlust jätkuvaks turniiriks. Loodame näha nende edukat esinemist ka tulevastes kohtumistes ja soovime neile edu karika kaitsmisel.

Loe rohkem:  Metsa vigastus osutus kardetust kergemaks | Jalgpall