Šapovalov lõi Kreeka esiliigas kümne minutiga kaks väravat | Jalgpall

2216748hfe94t24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! Šapovalov on teinud ajalugu Kreeka esiliigas, lüües kaks väravat vaid kümne minutiga! See noor talent on tekitanud elevust üle kogu jalgpallimaailma ja tema kiire edu on imetlust vääriv. Šapovalov on tõestanud end tõelise mängijana, kes suudab mängu kiirelt muuta ning pakkuda põnevust kõigile fännidele. Loodame, et tema saavutuste jätkub ning ootame põnevusega, mis tema tulevik toob. Selge on see, et me pole viimast temast veel kuulnud!

20-aastane Eesti jalgpalli noortekoondislane Aleksandr Šapovalov lõi kaks väravat, kui PAOK-i duubelmeeskond alistas Kreeka esiliigas 3:0 Anagennisi Karditsase.

PAOK võitis avapoolaja 1:0, ainuvärava kirjutas enda nimele 19. minutil Hicham Kanis. Sama seis püsis peaaegu mängu lõpuni, siis algas Šapovalovi aeg – esmalt skooris ta 82. minutil, teise lõi üheksa minutit hiljem. Need olid Šapovalovi esimesed väravad Kreekas, kirjutab Soccernet.ee.

PAOK B on Kreeka esiliigas 12 võistkonna konkurentsis viiendal kohal, punkte on neil 24. Karditsas on 20 silmaga seitsmes.

Šapovalov alustas eelmist hooaega Tallinna Floras, kust läks suvel aasta lõpuni laenule Tallinna Kalevisse. Jaanuaris siirdus ta PAOK-i duublisse, kus on mänginud kahes mängus.

Selge, et Šapovalov on andekas jalgpallur, kes suudab kiirelt ja efektiivselt mängu kulgu muuta. Tema kiirete ja täpsete löökidega suutis ta lüüa kaks väravat vaid kümne minutiga, näidates oma suurepärast oskust ja võimekust. Selles mängus tõestas ta end kindlalt Kreeka esiliigas ning tema saavutus on muljetavaldav. Loodame, et ta suudab oma häid esitusi jätkata ja tulevikus veelgi suuremaid saavutusi jalgpalliväljakul näidata.

Loe rohkem:  Klavan ja Lindpere avasid Mustamäel jalgpallihalli | Jalgpall