Roma teenis De Rossi esimeses mängus napi võidu | Jalgpall

2223822h5ac9t24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! Roma fännid üle maailma hoidsid hinge kinni, kui De Rossi tegi oma esimese mängu võiduka tagasituleku Serie A-s. Roma teenis napilt võidu, kuid emotsioonid olid laes, kui Roma kangelane astus uuesti väljakule. De Rossi näitas oma klassi ja juhtimisoskusi, aidates meeskonnal võita raske lahingu. Sellest hetkest alates on Roma fännid täis lootust ja ootusi tema panusele meeskonna edu saavutamisel. Loodame suurepärase hooaja jätkumist ja De Rossi mängu jälgides ei jäta see kedagi külmaks.

Äsja Roma jalgpalliklubi peatreeneriks saanud klubilegend Daniele De Rossi alustas enda võimuaega võidukalt, kui Roma alistas laupäeva õhtul koduväljakul Verona 2:1.

Roma alustas kohtumist tempokalt ning jõudis avaväravani juba 19. minutil, kui Stephan El Shaarawy kaitsjad üle mängis ning siis palli Romelu Lukakule mängis. Belgia ründetäht põrutas palli Verona väravavõrku ning viis kodumeeskonna juhtima.

Edu kahekordistus juba kuus minutit hiljem, kui El Shaarawy taas osavalt palli tiimikaaslasele ette mängis. Lorenzo Pellegrini võttis palli maha ning põrutas vasaku jalaga Roma 2:0 juhtima.

Teisel poolajal määrati Veronale penalti, kuid Milan Djuric põrutas palli 64. minutil 11 meetri pealt kõvasti üle. Siiski jõudsid külalised väravani 76. minutil, kui Michael Folorunsho suurepärase ja ootamatu kauglöögiga palli väravasse saatis. Viigiväravani aga ei jõutud ja Roma teenis uue peatreeneri debüüdis 2:1 võidu.

De Rossi määrati klubi peatreeneriks pärast teisipäevast otsust loobuda Jose Mourinho teenetest.

Viimases kolmes liigamängus vaid ühe punkti teeninud Roma lõpetas koleda seeria ning jätkab Serie A-s 32 punktiga kaheksandal tabelireal. Sama palju punkte on ka seitsmendal kohal asetseval Bolognal.

Liigatabeli tipus on Milano Inter, kes on 20 mänguvooruga kogunud 51 silma. Juventus on 49 punktiga teisel kohal, kolmandal kohal on 42 punktiga AC Milan, kes kohtub laupäeva õhtul Udinesega. Viimasel Meistrite liiga kohal on 34 punktiga Fiorentina.

Loe rohkem:  Treeningutele naasnud Reali esikinnas sai taas raskelt vigastada | Jalgpall

Kokkuvõttes võib öelda, et De Rossi esimese mängu Roma eest võib pidada edukaks, kuna meeskond saavutas napi võidu. Kuigi De Rossi ei teinud silmapaistvat panust mängu käigus, oli tema kohalolek väljakul siiski oluline. Roma fännid loodavad, et ta suudab tulevikus meeskonda veelgi paremaks muuta. Samuti on see ka positiivne samm De Rossi karjääris ning näitab tema pühendumust ja motivatsiooni jätkata tipptasemel mängimist. Jääme huviga ootama, kuidas ta järgmistel mängudel end tõestab.