Resultatiivsed Howard ja Moneke juhtisid Baskonia võidule | Korvpall

2224785h9806t24

Tere tulemast! Howard ja Moneke olid tähelepanu keskpunktis, juhtides Baskonia võidule. Nende mängupõnevus ja talendikus on muutnud nad meeskonna lahutamatuks osaks. Nende uskumatu panus viis meeskonna võidule ning kindlustas nende koha korvpallimaailma maailmatasemel mängijatena. Nautige meie põnevat korvpalli kultuuri ja tutvuge maailma parimate mängijate oskustega Baskonia võiduka mängu keskpunktis.

Eesti koondislaste Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste kodumeeskond Baskonia teenis pühapäeval Hispaania kõrgliigas hooaja 11. võidu, kui alistas koduväljakul MoraBanc Andorra.

Tasavägise avaveerandi kuuega kaotanud Baskonia suutis teisel veerandil juhtima minna ning saavutas poolajaks kahepunktilise eduseisu. Kolmandal veerandil tegi Baskonia seisult 63:62 7:0 spurdi ning asus seejärel kohtumist kümnega juhtima. Otsustaval veerandil edu käest ei antud ning lõpusireeni kõlades jäi tabloole kodumeeskonna 108:95 (20:26, 29:21, 27:21, 32:27) võit.

Võitjate eest oli taaskord resultatiivseim Markus Howard, kes viskas pooled enda 28 punktist otsustaval veerandil. Lisaks sai ameeriklane kirja kolm lauapalli ning kolm resultatiivset söötu. Hea mängu tegi ka Chima Moneke, kes skooris mängu lõpuks 26 punkti, lisades sellele veel kuus lauapalli.

Kotsar veetis platsil 17 ja pool minutit ning skooris selle ajaga kuus punkti, haaras kolm lauda ning jagas kaks korvisöötu. Raieste pääses platsile pea kuueks minutiks ning sai kirja kaks punkti.

Artur Konontšuki koduklubi Granada pidi pühapäeval tunnistama Barcelona 94:61 paremust. Pärast mängu teatas Granada, et on lõpetanud eestlasega lepingu, sest 23-aastane ääremängija ei olnud enda rolli ning mänguajaga rahul.

Pühapäeva õhtul läheb Kristian Kullamäe koduklubi Bilbao külla Madridi Realile.

Teised tulemused:
Breogan – Girona 93:75
Zaragoza – Valencia 75:85

Kokkuvõttes võib öelda, et Howard ja Moneke olid võtmemängijad, kes aitasid Baskonia võidule. Nende resultatiivne esitus mõlemal pool väljakut oli otsustav faktor meeskonna võidus. Nende osavus ja visadus tegid neist mängu põhilised liidrid, kes suutsid meeskonda edukalt juhtida. Tulemused näitavad, et nende panus oli hindamatu ning nende mänguõnnestumised tõid Baskoniale kindla võidu. Loodame, et nemad ja kogu meeskond suudavad säilitada sama taseme ka tulevastes mängudes.

Loe rohkem:  Jukka Toijala: meil on piisavalt jõudu ja pikkust, et võita | Korvpall