Rasmus Mägi tegi Kadrioru staadionil hooaja kiireima jooksu | Kergejõustik

2454248h8197t24

Rasmus Mägi lööb Kadrioru staadionil hooaja parima!

Eesti kergejõustik hetkel kõiki rõõmustav: Rasmus Mägi jooksis Kadrioru staadionil hämmastava kiirusega ja püstitas hooaja parima tulemuse!

Kas Mägi suudab edasi kergejõustikule kiirelt jõusaatliku laulu laulda? Kas see tulemus on vaid algus suurematest saavutustest? Leia vastused artiklis ja jälgi Rasmus Mägi edasiseid võistlusi!

Rasmus Mägi tegi pühapäeval Kadrioru staadionil 400 meetri tõkkejooksus suurepärase jooksu, kui püstitas kodupubliku ees ajaga 48,09 oma hooaja tippmargi.

Laupäeval ilma tõketeta staadioniringi läbinud Mägi otsustas siiski pühapäeval oma põhialaks rajale minna ning tegi seda võimsa esitusega. 32-aastane Mägi lõpetas 400 meetri tõkkejooksu ajaga 48,09, mis tähistab tema isiklikku hooaja tippmarki.

Kaks aastat tagasi Soomes Turus isikliku rekordi 47,82 peale nihutanud Mägi jäi seega oma parimast ajast 0,27 sekundi kaugusele, sel hooajal on eestlasest kiiremini jooksnud 14 meest.

Teise koha pälvis Kadriorus 52,86 jooksnud Sten Ander Sepp, pjedestaalile pääses veel Henri Ilves, kelle ajaks jäi 54,30.

Rasmus Mägi tegi Kadrioru staadionil hooaja kiireima jooksu, mis on tõeline saavutus! Tema tulemus näitab, et ta on vormis ja valmis tulevikus suurile võistlustele.
See on küll ainult üks jooks, kuid see annab head lootust Eesti kergejõustiku tulevikule.
Mägi on näide sellest, et koormusega ja pühendumisega saab saavutada suurepäraseid tulemusi.
Eesti kergejõustikule vaja sellist edukaid sportlasi!

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Erm jahib viimase alaga medalit, Suumann jookseb poolfinaalis | Kergejõustik