Raplast Kalev/Cramole vastast ei olnud, Keila kaotas Läti klubile | Korvpall

2204806h6eb9t24

Tere tulemast Eesti korvpalli maailma! Rapla Korvpalliklubi ei suutnud võidurõõmu maitsta Kalev/Cramo vastu ning Keila kaotas Läti klubile. Korvpalli fännid üle riigi on elevil põneva hooaja käigust ning ootavad põnevusega järgmisi mänge. Eesti korvpallikultuur on üha kasvav ja arenev ning meil on põhjust uhkust tunda meie kohalike meeskondade üle. Olgu see põhjus, miks sa oleksid valmis võtma igast mängust osa ja toetama meie kohalikke meeskondi!

Korvpalli Eesti-Läti liigas alistas põhiturniiri võidu poole liikuv BC Kalev/Cramo kolmapäeval 82:54 Rapla, Keila pidi koduväljakul tunnistama Riia Zelli 78:71 paremust.

Kalev/Cramo võitis Rapla vastu avaveerandi 27:11 ja suurendas poolajapausiks oma edu 24 silmale, mängu lõpuks kasvas vahe 28-punktiliseks.

32 minutit väljakul veetnud Leemet Böckler viskas võitjate kasuks 22 punkti, võttis seitse lauapalli ja andis viis resultatiivset söötu, Ben Shungu lisas 13 ja Mikk Jurkatamm ning Tanel Kurbas 11 punkti. Rapla poolelt ei jõudnud ükski mängija kahekohalise punktisummani, Obrad Tomic panustas kaheksa punkti ja kaheksa lauapalliga.

Keila jäi koduväljakul kolmanda veerandaja alguses Riia Zelli vastu 16-punktilisse kaotusseisu ja oli veel poolteist minutit enne mängu lõppu taga 65:76, siis tabasid Kevin Johnson ja Andrii Mõronenko kaugvisked ja kaotusseis vähenes viiele punktile. Isiah Osborne tabas 37 sekundit enne lõpusireeni kahest vabaviskest ühe, aga Mõronenko kolmene ei tabanud ja nii sai Keila lõpuks seitsmepunktilise kaotuse.

Keila poolelt tegid kaks meest kaksikduubli, kui Mõronenko arvele jäi 14 punkti ja 13 lauapalli, neist seitse ründelauast ning Denis Krestinin kogus 13 punkti ja 12 lauapalli. Karlis Zunda arvele jäi 18 punkti, Riia kasuks viskas Ricards Vanags 24 punkti.

Kalev/Cramol on tabeliliidrina 20 võitu ja üks kaotus, Keila on kaheksa võidu ja 13 kaotusega 11. kohal. Raplal on kohe nende järel seitse võitu ja 14 kaotust.

Loe rohkem:  Leedule tulevad EM-valikmänguks Eestiga appi Euroliiga mehed | Korvpall

Overall, the game between Rapla Kalev/Cramo and Keila was a tough one, with Rapla Kalev/Cramo coming out on top with a win. However, Keila put up a good fight and showed determination on the court. It was a challenging match, but both teams gave it their all. While Keila may have lost to the Latvian club, they can still be proud of their effort and sportsmanship. This game is a reminder of the competitive nature of basketball and the importance of perseverance in the face of tough competition.