Rae jõudis Balti liigas oodatult poolfinaali | Võrkpall

1708791251 2112719h9afct24

Estonia’s Rae volleyball team has made it to the semi-finals of the Baltic League, in unexpected fashion. The team’s impressive performance has caught the attention of volleyball fans across the region, as they continue to defy expectations and showcase their skill on the court. With an incredible display of teamwork and determination, Rae has proven themselves to be a force to be reckoned with in the world of volleyball. Stay tuned to see if they can make it all the way to the finals and secure a victory for Estonia.

Võrkpalli naiste Balti liiga veerandfinaalseeria teine mäng Rae Spordikool/VIASTONi ja VK Jelgava vahel lõppes sarnaselt esimesele vaid kolme geimiga, kui avamängus 3:0 võidu saanud Rae esindus teenis laupäeval samuti 3:0 võidu ja tagas sellega edasipääsu poolfinaali.

Tuule spordihoones toimunud korduskohtumine kujunes tasavägiseks, kui kodusaalis mänginud Rae Spordikool/VIASTON kallutas esimese geimi 19:22 kaotusseisust 25:23 tulemusega enda kasuks ja võttis 3:0 (25:23, 25:19, 25:22) mänguvõidu. Silvia Pertens tõi võitjatele 22 (+16), Liis Kiviloo 15 (+11) ja Hanna Pajula 14 (+8) punkti, vahendab volley.ee.

Ligi 200 pealtvaataja ees peetud vastasseisus tegi koduvõistkond hea esituse rünnakul, lahendades punktiks 47 protsenti rünnakutest. Lätlannade rünnakuefektiivsus oli 43 protsenti. Blokipunkte märgiti võitjatele kuus ja kaotajatele seitse ning serviässasid võõrustajatele neli ja külalistele viis.

Seega võitis põhiturniiril teise koha teeninud Rae naiskond põhiturniiril seitsmendaks tulnud Jelgava esinduse vastu kõik neli omavahelist kohtumist, kui põhiturniiril saavutas Rae võõrsil 3:1 ja kodusaalis 3:0 võidu.

Tartu Ülikool/Bigbank võib poolfinaalkoha kindlustada täna kell 18 algavas kohtumises, kui Kaunases on kavas veerandfinaalseeria teine mäng. Tartus toimunud esimeses vastasseisus võitis koduvõistkond 3:0 tulemusega tiitlikaitsja Kaunas-VDU naiskonda. Leedulannade võidu korral toimub kolmas mäng homme kell 12 samuti Kaunases.

Loe rohkem:  Tammearu klubi teenis Meistrite liigas väärt võidu | Võrkpall

1.-2. märtsil toimuvale nelja võistkonna finaalturniirile on lisaks Rae võistkonnale koha kindlustanud ka põhiturniiri parim naiskond TalTech, kes mängis kahe võiduni peetud veerandfinaalis kahel korral 3:0 tulemusega üle Audentes SG/Noortekoondise.

Kokkuvõttes võib öelda, et Rae võistkond tegi suurepärase esituse Balti liigas, jõudes oodatult poolfinaali. Nende pühendumus ja meeskonnatöö olid silmapaistvad ning andsid neile võimaluse võidelda kõrgemate kohtade eest. Eesti võrkpallifännid tunnevad kindlasti uhkust Rae jõudluse üle ning loodame, et nende edu jätkub ka tulevikus. Jääme põnevusega ootama nende järgmisi mänge ja loodame, et nad suudavad veelgi suuremaid saavutusi teha.