PSG staar tassis Lõuna-Korea avamängus võidule | Jalgpall

2215842h55fdt24

Tere tulemast Eestisse! Täna räägime ühest jalgpalli võidust, mis raputas maailma spordiareenil. Paris Saint-Germaini staar Kylian Mbappé juhtis Prantsusmaa meeskonna võidule Lõuna-Korea avamängus. See võit on lisanud elevust ja põnevust kogu jalgpalli maailmas ning tõestab, et PSG ja Prantsusmaa koondis on tugevad jõud maailma jalgpalli tasemel. Loodame, et see võit inspireerib ka Eesti jalgpalli meeskondi saavutama suuri võite tulevikus.

Jalgpalli Aasia karikaturniiril sai kohe avamängus hoo sisse Lõuna-Korea, kes alistas E-alagrupi esimeses mõõduvõtus Bahreini 3:1.

Hwang In-beom viis tiitlisoosiku 38. minutil juhtima. Kuigi Bahrein lõi teise poolaja 51. minutil värava tagasi, ei suutnud nad korealaste võidumarssi väärata, sest viis minutit hiljem taastas eduseisu Lee Kang-in. Igapäevaselt Prantsusmaa suurklubis Pariisi Saint-Germainis leiba teeniv poolkaitsja vormistas ka lõppskoori, olles täpne 68. minutil.

Sama alagrupi teises mängus sai Jordaania 4:0 jagu Malaisiast. Kaks tabamust kirjutati nii Mahmoud Al Mardi kui ka Mousa Al-Tamari nimele.

Eelmisel turniiril finaali jõudnud Jaapan oli D-alagrupi avamängus Vietnami vastu raskustes, kuid teenis siiski 4:2 võidu. Takumi Minamino tabamus 11. minutil andis Jaapanile eduseisu, kuid Vietnam vastas kahe standardolukorrast löödud väravaga.

Minamino jõudis uuesti sihile kolmveerandtunni täitudes ja vahetult enne poolajavilet taastas Jaapani eduseisu Keito Nakamura. Viimase naela Vietnami kirstu lõi Ayase Ueda 85. minutil.

Võõrustajamaal ja karikakaitsjal Kataril läks oluliselt lihtsamini, olles A-alagrupis 3:0 parem Liibanonist. Duubliga sai hakkama Akram Afif ning täpset jalga näitas ka Almoez Ali. Üle-eelmine karikavõitja Austraalia seljatas B-alagrupis 2:0 resultaadiga India, värava said kirja Jackson Irvine ja Jordan Bos.

Aasia karikaturniiril osaleb kokku 24 riiki. Finaal toimub 10. veeburaril MM-finaali võõrustanud Lusaili staadionil.

Loe rohkem:  Müncheni Bayerni juhendaja lahkub hooaja lõpus ametist | Jalgpall

Kokkuvõttes võib öelda, et PSG staar näitas oma oskusi Lõuna-Korea avamängus ning aitas meeskonna võidule. Mäng oli tasavägine ja põnev ning jätkas jalgpalli fännidele rõõmu pakkumist. Loodame, et see võit on vaid esimene paljudest ja meeskond jätkab edukat hooaega. Lõpuks tuleb tunnustada ka vastaste meeskonda, kes tegi samuti koduväljakul väga tugeva esituse. Jääme huviga ootama järgmisi mänge ja loodame, et PSG staar suudab säilitada oma head vormi.