Peatamatus hoos Kalev/Cramo alistas kindlalt TalTechi | Korvpall

2204944h726bt24

Tere tulemast Eesti korvpalli maailma! Viimane mäng Kalev/Cramo ja TalTechi vahel oli põnev ja murranguline. Kalev/Cramo tõestas end kindlalt võitjaks, kuid TalTech andis endast kõik, et neile vastu astuda. Korvpall on Eestis oluline spordiala ja see mäng tõestas seda taas. Kui olete korvpalli fänn või soovite lihtsalt kogeda põnevat spordielamust, siis on Eesti korvpall just teie jaoks. Olge valmis nägema kirge, pühendumust ja võitlust väljakul.

Korvpalli Eesti-Läti liigas teenis tabeliliider BC Kalev/Cramo 13. järjestikuse võidu, kui alistas kodusaalis TalTech/Optibeti 81:63.

Kalev alustas kohtumist 15:3 spurdiga ja võitis avaveerandi 22:14. Kuigi TalTech jõudis teise veerandi alguses korraks punkti kaugusele (25:24), siis pärast seda hakkas vahe taas kärisema ja poolajaks juhtis Kalev 44:34.

Pikem puhkepaus mängupilti pöördelisi muutusi ei toonud. Kalev kasvatas kolmandal perioodil vahe 20-punktiliseks ja kodumeeskonna võidunumbriteks kujunesid lõpuks 81:63 (22:14, 22:20, 17:7, 20:22).

Kalevlaste resultatiivseim oli Kregor Hermet 13 punktiga. Leemet Böckler sooritas kaksikduubli 12 punkti ja 12 lauapalliga ning Manny Suarez ja Mikk Jurkatamm panustasid mõlemad 11 silmaga. Kaotajate poolelt tõusis üleplatsimeheks Gregor Ilves 14 punktiga.

Kalev tabas väljakult viskeid 46-protsendilise täpsusega (29/62), jäi lauavõitluses peale 49-30 ning jagas 23 korvisöötu TalTechi 10 vastu. Kaotajate viskeprotsendiks oli 33 (21/63).

Viimati novembrikuus kaotusevalu tundnud Kalev jätkab tabelis liidrikohal, olles kogunud 21 võitu ja ühe kaotuse. TalTech on 10 võidu ja 11 kaotusega kaheksas.

Kalev/Cramo’s dominant victory over TalTech in the basketball game demonstrates their strength and determination. The team’s relentless effort and skillful performance on the court resulted in a clear and indisputable triumph. This win is a testament to their hard work and commitment to excellence. It also serves as a reminder of their capabilities as a formidable force in the world of basketball. As they continue to showcase their talent and drive, Kalev/Cramo is sure to be a team to watch in future competitions.

Loe rohkem:  Rait-Riivo Laanet ootab pikk vigastupaus | Korvpall