Panter teenis kodujääl kindla võidu | Jäähoki

2084183h4114t24

Tere tulemast Eestisse! Panter on võitnud koduväljakul kindla võidu ja jäähokifännid üle kogu riigi on elevil. Põnev mäng ja kirevad emotsioonid on täitnud jäävälja ning meeskond on näidanud oma võimeid ja oskusi. Jäähoki on Eestis väga populaarne ja Panter on üks kodumaiseid meeskondi, kes on suutnud pälvida fännide toetuse ja austuse. Loodame, et see võit on vaid esimene paljudest ja jätkab meeskonna edu teel suurte saavutuste poole.

Tallinna HC Panter võõrustas kolmapäeval Optibet hokiliigas Riia Prizmat ning alistas lõunanaabrite pealinnaklubi 5:1.

Juba Läti liigas play-off’i koha kindlustanud Panter asus kohtumist juhtima avaperioodi kümnendal minutil, kui Nikita Puzakov väravani jõudis. Edu kasvas juba 13 sekundit hiljem, kui Andre Linde Panteri kahega juhtima viis.

Maksim Lovkovi tabamus teise perioodi kuuendal minutil viis Panteri kolmega juhtima ning Daniil Fursa viskas otsustava perioodi esimesel minutil neljandagi. Prizma sai kuus ja pool minutit enne mängu lõppu veel auvärava, kuid Fursa pani 57. minutil võiduka punkti ning Panter teenis kindla 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) võidu.

Juba hooajajärgsel lõppturniiril koha kindlustanud Panteril on veel põhihooajal mängida kolm mängu, 17. veebruaril minnakse vastamisi Žemgalega ning kolm päeva hiljem mängitakse uuesti Prizmaga. Panter lõpetab põhihooaja 24. veebruaril Kurbadsi meeskonna vastu.

Kokkuvõttes võib öelda, et Panter näitas kodujääl tugevat mängu ja teenis kindla võidu. Nende meeskonnatöö ja jääkülm närvid viisid nad lõpuks võidule. See tulemus annab kindlasti fännidele põhjust rõõmustamiseks ning tõstab meeskonna enesekindlust järgmisteks mängudeks. Samuti annab see neile võimaluse tugevdada oma positsiooni liiga tabelis. Panter on kindlasti näidanud, et nad on võimas jõud kodujääl ja nende vastased peavad neid tõsiselt võtma.

Loe rohkem:  Jäähokiliit peatas Venemaal võistlustel käinud mängijate litsentsid | Jäähoki