Panter alistas võõrsil Läti liiga tabelitipu | Jäähoki

1824716hd1f9t24

Tere tulemast Eesti spordiuudistesse! Just äsja alistas Panter Läti liiga tabelitipu võõrsil põneva jäähokimängu raames. See võit on suurepärane saavutus ja tõestus meeskonna võimekusest. Panter on näidanud end tõeliseks jäähokijõuks mitte ainult kohalikul, vaid ka rahvusvahelisel tasemel. Nende võidukas esinemine on kogu spordimaailmas silma paistnud ning loonud fännides suurt elevust. Jääme huviga ootama järgmisi mänge ja usume kindlalt, et võidud jätkuvad ka edaspidi!

Eesti jäähokiklubi HC Panter teenis laupäeval suurepärase võidu, kui ei lubanud võõrsil Läti meistriliiga tabelitipul Zemgalel oma kahe värava vastu ühtki väravat visata.

Eesti klubi alustas Jelgavas hästi ning asus viiendal minutil Andre Linde väravast juhtima. Avaperioodi 13. minutil jõudis veel Nikita Puzakov väravani, misjärel enam kumbki meeskond väravani ei jõudnud.

Kohtumise lõpuks jäi tabloole Eesti klubi kindel 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) võit. Sel hooajal olid varasemad kolm kohtumist lõppenud Zemgale võiduga.

Zemgale jätkab 51 punktiga Eesti ja Leedu klubid kaasanud Läti meistriliigas tabelitipuna, teisel kohal on 45 punktiga Mogo ning kolmas on 41 punkti kogunud Kurbads. HC Panter on play-off koha kindlustanud ning asetseb pärast 30 mängu 38 punktiga liigatabelis neljandal kohal.

Kokkuvõttes võib öelda, et Panter mängis Lätis väga tugeva ja enesekindla mängu, alistades võõrsil Läti liiga tabelitipu. Nende võit näitab meeskonna võimekust ja valmisolekut tulla toime tugevate vastastega. See tulemus tõstab kindlasti meeskonna enesekindlust ning annab neile suurepärase stardipaugu edasisteks mängudeks. Panteri fännid võivad olla väga uhked oma meeskonna üle ja ootavad juba põnevusega järgmist mängu.

Loe rohkem:  HC Panter tunneb rõõmu tugevate vastastega mängimisest | Jäähoki