NPM Silmet alustas poolfinaalseeriat ülekaaluka võiduga | Jalgpall

2291583h2c51t24

NPM Silmet alustas poolfinaalseeriat jalgpallis muljetavaldavalt, saavutades ülekaaluka võidu. Nende meeskond demonstreeris osavust, meisterlikkust ja kirge mängu vastu, mis kindlasti jäi publiku meelde. Nende võidukas esitus tõestas nende meisterlikkust ja soovi jõuda finaali. Silmeti mängijad näitasid suurepärast koostööd ja individuaalset osavust, mis võimaldas neil domineerida vastast. Ootame põnevusega järgmisi mänge ja ei saa oodata, kuidas see põnev poolfinaalseeria edasi kulgeb.

Sillamäe FC NPM Silmet alistas pühapäeva õhtul saalijalgpallimeistrivõistluste poolfinaalis Viimis FC Qarabagi 10:4. Finaali pääsuks on vaja vastane alistada kahel korral.

Võrdset mängu jätkus Viimsis esimese poolaja keskpaigani, seejärel läksid külalised oma teed ning võitsid poolaja 6:2 ja kogu kohtumise 10:4. Kolm väravat lõi võitjate kasuks Stanislav Gussev. Kaotajatest oli kahe väravaga edukaim Vitali Katerynin.

Kaotajatest eemaldati esimese poolaja lõpus teise kollase kaardi saanud Viimsi kapten Edwin Stüf, kes peab seeria teise mängu vahele jätma.

Teises poolfinaalpaaris alistas Tallinna FC Bunker Partner laupäeval kodus lisaajal 5:2 Tartu Vald/Ravens Futsali. See tulemus võib muutuda, kuna võitjatel mängis kaasa võistluskeelu all olev mängija.

Mõlemas paaris on teine mäng kavas 13. märtsil vastavalt Sillamäel ja Lähtel. Vajaduse korral peetakse kolmandad mängud 16. märtsil.

NPM Silmeti võidukas esitus poolfinaalseerias näitab nende meisterlikkust ja võimekust jalgpallis. Meeskonna pühendumus ja professionaalsus on võtmetegurid nende edu taga ning loodame, et jätkavad sama tugevasti finaalseerias. Eestis on jalgpall tõusuteel ning NPM Silmet on kindlasti üks meeskondi, kes aitab kaasa sellele spordiala populaarsuse kasvule riigis. Oleme uhked nende saavutuse üle ning ootame põnevusega finaalseeriat ja uusi võite.

Loe rohkem:  Eesti koondise poolkaitsja siirdus Kuveidi kõrgliigasse | Jalgpall