NHL: Minnesota ja Vancouver viskasid kahe peale lausa 17 väravat | Jäähoki

2267598h735bt24

Tere tulemast jäähokifännid! NHL mäng Minnesota ja Vancouveri vahel pakkus tõeliselt põnevat vaatemängu, kus mõlemad meeskonnad suutsid kokku visata uskumatud 17 väravat. See oli tõeliselt erakordne ja põnev mäng, mis tõi fännidele rõõmu ja elevust. Vaatamata iganädalastele mängudele, suudavad NHL meeskonnad ikka ja jälle üllatada meid oma oskuste ja visadusega. Jääme põnevusega ootama, mis järgmisena juhtuma hakkab!

Põhja-Ameerika jäähoki profiliigas NHL teenis Minnesota Wild võistkonna ajaloo resultatiivseimas mängus 10:7 võidu Vancouver Canucksi üle.

57 mängust kogutud 80 punktiga NHL-i edukaimaks meeskonnaks olev Canucks läks võõrsilmängu 2:0 ja teise perioodi keskel ka 5:2 juhtima, aga Minnesota viskas siis viie minuti ja 45 sekundi jooksul kuus väravat järjest. Viimati nähti NHL-is midagi sarnast veerand sajandit tagasi, kui Washington viskas 1999. aasta veebruaris kuus väravat nelja minuti ja 47 sekundiga.

Kolmanda perioodi alguses nõnda 5:8 kaotusseisu jäänud Vancouver jõudis kaks minutit enne mängu lõppu veel ühe värava kaugusele ja võttis siis väravavahi postide vahelt, aga kodumeeskond karistas neid minuti jooksul kahe tühja võrku visatud litriga.

Joel Eriksson Ek ja Kirill Kaprizov viskasid mõlemad Minnesota kasuks kolm väravat, lisaks said tabamuse kirja Matt Boldy, Mats Zuccarello, Marco Rossi ning Jonas Brodin. “See oli meeste enda teha: tundsin mängu käigus, et me ei andnud alla. Kui olime 1:4 ja 2:5 kaotusseisus, jäi meie mõtteviis samaks,” rääkis Minnesota treener John Hynes.

Esmaspäev oli NHL-is üldse resultatiivne: üheski kümnest mängust ei visatud alla nelja värava, sealjuures said Edmonton Oilers, Calgary Flames ja Carolina Hurricanes 6:3 võidu. 55 mänguga 58 punkti kogunud Wildi lahutab läänekonverentsi kaheksandast kohast kaks punkti, kaks viimast mängu kaotanud Canucks edestab nelja silmaga Dallas Starsi ja kaheksaga Colorado Avalanche’i. Idas on esikohal Boston Bruins 77 punktiga.

Loe rohkem:  Pidurdamatus hoos Oilers on jõudnud NHL-i rekordi lävele | Jäähoki

Kokkuvõttes võime öelda, et Minnesota ja Vancouveri vaheline mäng oli tõeline väravatesadu, kus mõlemad meeskonnad näitasid suurepärast rünnakutööd. Mängu lõpptulemus 9-8 näitab, kui põnev ja intensiivne oli see NHL-i kohtumine. Mängupildis oli näha palju emotsioone ja kirge ning kindlasti pakkus see fännidele suurt naudingut. See näitab ka jäähoki põnevust ja ettearvamatust ning kindlasti jäävad selle mängu muljed kauaks meelde nii mängijatele kui ka fännidele.