Neljanda lisaminuti kauglöök tõi Portole Arsenali üle võidu | Jalgpall

2271252hba57t24

Tere tulemast Eestisse, kus jalgpall on kirglikult armastatud spordiala! Viimase neljanda lisaminuti kauglöök tõi Portole võidu Arsenali üle ja pani jalgpallisõpru üle kogu maailma põnevil olema. See võimas saavutus näitab, kui ettearvamatu ja põnev võib jalgpall olla ning kuidas üks hetk võib muuta kogu mängu kulgu. Eesti jalgpallisõbrad on alati valmis elama kaasa nii põnevale mängule ja me ei suuda ära oodata, millal saame järgmist suurt jalgpalliimetlust kogeda!

Jalgpalli Meistrite liigas peeti kolmapäeval kaks viimast kaheksandikfinaalide avamatši. Porto alistas hilisest väravast Arsenali 1:0, Napoli ja Barcelona leppisid 1:1 viigiga.

Oma koduliigas kolmandal kohal olevate tiimide vastasseisus leidis FC Porto koduväljakul Arsenali üle võiduvärava 90+4. minutil, kui Wenderson Galeno lõikas vasakult äärelt palliga keskele ning saatis parema jalaga ligi 20 meetrilt löögi värava tagumisse nurka.

Barcelona läks õhtu teises kaheksandikfinaalis võõrsil juhtima tund aega kestnud mängu järel, kui Pedrile jäeti 20 meetri kaugusel väravast palju vaba ruumi, Hispaania koondislane leidis Napoli keskkaitsja Amir Rrahmani jalgade vahelt läbi läinud sööduga Robert Lewandowski, kes saatis siis palli 12 meetrilt madala löögiga võrku.

Kodumeeskond leidis vastuse veerand tundi hiljem: Victor Osimhen pööras end Frank Anguissa söödu järel karistusala joonel jõuliselt kaitsjast mööda ning Barcelona väravavahil Marc-Andre ter Stegenil ei olnud järgnenud täpse löögi puhul enam midagi teha.

Kordusmängud peetakse Londonis ja Barcelonas 12. märtsil.

Kokkuvõttes võib öelda, et Portole olid õnnelikud neljanda lisaminuti kauglöögi tõttu, mis tõi neile võidu Arsenali üle. Mäng oli väga pingeline ja põnev ning võidu otsustas lõpuks Portole mängija uskumatu tabamus. Arsenalil on kindlasti kahju kaotusest, kuid see on osa jalgpalli imelisest ja ettearvamatust olemusest. Jalgpall jätkab oma keerulist ja kaasahaaravat teed ning järgmistes mängudes ootavad fänne kindlasti samavõrra põnevad hetked.

Loe rohkem:  Avapoolaja kaotanud Liverpool teenis kolm punkti | Jalgpall