Tere tulemast Eestisse! Muusikaväljaanne Pitchfork on teinud suure muutuse, liikudes nüüd ajakirja GQ alla ja koondades töötajaid. See samm on tõstnud palju kõneainet nii muusika- kui ka meediamaailmas. Pitchfork on tuntud oma kvaliteetse muusikaajakirjanduse poolest ja nende ühinemine GQ-ga lubab põnevaid uusi muusikauudiseid ja lugusid. See liit annab muusikaarmastajatele põhjust põnevusega oodata, mida tulevik toob. Loodame koos teiega uuele ja põnevale muusikakogemusele!
Veebiväljaanne Pitchfork, mis kuulub alates 2015. aastast meediaettevõtte Condé Nast alla, ühineb meeste elustiiliajakirjaga GQ. Uue otsuse valguses koondati ka mitmed Pitchforki töötajad.
Uue otsuse valguses lahkus ametist ka väljaande vastutav toimetaja Puja Patel, vahendas Variety. Condé Nasti esindajad ei ole avaldanud, kui palju töötajaid täpselt Pitchforkist koondatakse.
Condé Nast sisujuht Anna Wintour edastas Pitchforki töötajatele memo, milles tõi välja, et see otsus tehti pärast väljaande tulemuste hindamist ning nad usuvad, et see on parim tee Pitchforki brändi jaoks.
Samuti tõi Wintour välja, et Pitchforkil ja GQ’l on unikaalsed ja väärtuslikud lähenemised muusikale. “Oleme põnevil, et näha, milliseid võimalusi pakub nende koostöö.”
Condé Nasti tegevdirekt Roger Lynch teatas möödunud aasta novembris, et plaanivad oma ettevõttest koondada ligi 300 töötajat, et vähendada kulusid. Pitchforkis oli seni umbes 30 töötajat.
Muusikablogina alustanud Pitchfork on tegutsenud alates 1996. aastast ning vahendab igapäevaselt muusika- ja popkultuuriuudiseid ning arvustusi.
Kuigi Pitchforki liikumine GQ alla võib tekitada mõningaid muutusi töötajate ja lugejate jaoks, on oluline meeles pidada, et muusikaväljaande põhieesmärk on ikkagi pakkuda kvaliteetset muusikaajakirjandust. Loodame, et see ühinemine aitab kaasa uutele ja põnevatele arengutele muusikamaailmas ning annab võimaluse paremaks sisu loomiseks. Oluline on, et Pitchfork säilitaks oma ainulaadse hääle ja pakuks endiselt väärtuslikku muusikateavet. Loodame parimat tulevikku muusikaajakirjandusele Eestis ja kogu maailmas.
Võib-olla tunnete huvi:
Kõigi riigiteenistujate 35-päevast puhkust seadusesse siiski ei kirjutata | Eesti
Selgus Prantsusmaa jalgpallikoondis koduseks olümpiaks | Jalgpall
Djokovic tagas Wimbledonis koha poolfinaalis | Tennis
Võrklaev soovitas Rail Balticu ettevõtte viia börsile | Majandus
Vene parlament kinnitas maksutõusud | Välismaa
Briti ja Prantsuse valimissüsteemid moonutavad tulemusi stabiilsuse nimel | Ühiskond
EM-i blogi | Kellest saab teine finalist? | Jalgpalli EM
Rein Sikk: igaüks, kes Venemaale läheb, maksku Eestile kümme eurot | Arvamus