Mitmekülgse mängu teinud Drell jättis punktid otsustavaks veerandiks | Korvpall

2155207hfc4bt24

Tere tulemast Eestisse! Täna räägime me mitmekülgsest mängust, mis jättis punktid otsustavaks veerandiks. Korvpall on alati olnud üks Eesti lemmikspordialasid ja täna ei olnud erand. Drelli mitmekülgne mäng oli võtmetähtsusega, kui ta suutis punkte koguda otsustava veerandaja ajal. See oli tõeline meeskonnatöö ja võit oli kindlasti magus. Olge valmis sukelduma põnevasse maailma, kus iga punkt loeb ja adrenaliin voolab iga mänguminuti ajal!

Eesti korvpallikoondislane ning tema NBA G-liiga koduklubi Windy City Bulls teenisid ööl vastu laupäeva oma hooaja viienda võidu, kui alistasid võõrsil Greensboro Swarmi 101:94.

Äsja esmakordselt Chicago Bullsi koosseisu kuulunud Drell naasis taas G-liigasse, kui Bullsi arengutiim Windy City Bulls sõitis külla Charlotte Hornetsi alla kuuluvale Greensboro Swarmile.

Kodumeeskond alustas kiirelt ning saavutas nii esimesel kui teisel veerandil üheksapunktilise eduseisu, kuid Bulls kaevas mõlemast august välja ning võitis avapoolaja 53:52. Kolmandal veerandil haaras Windy City ise ohjadest ning läks 13 punktiga juhtima. Kuigi Swarm jõudis otsustaval veerandil veel viigini, skooris Drell 80:80 seisul kiirelt viis punkti järjest ning pärast seda enam Bulls edu ei loovutanud, teenides lõpuks 101:94 (23:26, 30:26, 25:19, 23:23) võidu.

Drell rügas platsil 37 minutit ning lõpetas kohtumise Bullsi parima pluss-miinus näitajaga (+13). Eestlane haaras seitse lauapalli ja blokeeris neli viset, kuid tabas väljakult kümnest viskest vaid kaks ja skooris viis punkti.

Bullsi eest skoorisid kolm mängijat vähemalt 20 silma, resultatiivseim oli 31 punkti visanud Onuralp Bitim. Adama Sanogo tegi 20 punkti ja 15 lauaga kaksikduubli. Swarmi eest skoorisid nii RJ Hunter kui Jaylen Sims 19 silma.

Sel hooajal viis võitu ja üheksa kaotust saanud Bulls kohtub 8. veebruaril Osceola Magicuga.

Loe rohkem:  Kalev/Cramo tagas koha finaalis | Korvpall

Kokkuvõttes võib öelda, et Drelli mitmekülgne ja mõjukas esitus oli otsustavaks faktoriks meeskonna võidus. Ta suutis teha olulisi panuseid nii ründes kui ka kaitsepoolel ning tema mäng mõjutas positiivselt kogu meeskonda. Drelli kvaliteetne esitus otsustavas veerandis näitas tema kogemust ja oskusi, mis on olulised meeskonna edule. Loodame, et ta suudab jätkata sama head mängu ka tulevikus ning olla veelgi otsustavam meeskonna jaoks olulistel hetkedel.