Mistra jäi topeltpunktideta, Serviti püsis võitmatuna | Käsipall

2224779h0730t24

Tere tulemast Eesti käsipalli maailma, kus põnevad mängud ja võimsad võidud on alati ootamas! Viimane mäng näitas, et Mistra jäi ilma topeltpunktideta, samal ajal kui Serviti jätkas võidukalt võidusõitu. Pinge meeskondade vahel on kõrgem kui kunagi varem ning fännid ootavad põnevust täis järgmist mängu. Käsipall on Eesti spordimaastikul üks olulisemaid alaliike ning mängud on täis kirge, võitlust ning emotsioone. Olge valmis kogema kõike seda ja rohkemat, sest käsipall Eestis on elamus, mida ei tasuks mööda lasta!

Pühapäeval leidis aset nädalavahetuse viimane topeltpunktidele käiv käsipalli Balti liiga mäng, kui Mistra võõrustas Põlva Servitit. Närvikõdi säilis lõpuminutiteni ja võidu napsas endale Serviti tulemusega 30:28 (15:16).

Mistra alustas kodusaalis hoogsalt ja läks koheselt Serhii Orlovskyi visetest 2:0 ette. Serviti sai avavärava kirja kolmandal minutil, kui Henri Sillaste käe valgeks sai. Seejärel mängiti tasavägiselt, kuid Mistra asus 18. minutil kolmega juhtima ning poolajaks oli tablool Mistra 16:15 eduseis.

Teise poolaja alguses jõudis Serviti viigini, misjärel jätkus tasavägine heitlus. 45. minutil oli skooriks 24:23 Mistrale, kuid viis minutit hiljem oli Serviti ühe punktiga peal. 53. minutil viskas Tõnis Kase seisuks 29:26, suurendades külaliste edu, mida nad hoidsid kuni lõpuni, realiseerides 30:28 võidu.

Mistra resultatiivseimad olid Serhii Orlovskyi üheksa väravaga ja Arno Vare kuue väravaga, Serviti suurimad skoorijad olid Jürgen Rooba seitsme väravaga ja Alfred Timmo kuue väravaga.

“Täna jäi puudu veidi küpsusest ning kainest mõistusest lõpus. Nendest tingitult tulid pallikaotused ja ebakõlad kaitses. Kuna Servitil on teada-tuntud hea kaitse, siis üritasime joosta ja neid üllatada, mis suures osas õnnestus tegelikult,” sõnas Mistra mees Martin Johannson.

Loe rohkem:  Karikavõistluste finaali kordusetenduses jäi peale Mella | Käsipall

“Tegelikult meie poolt üks hooaja parimaid mänge, mille pealt on hea ehitada ning edasi töötada, sest play-off’ides on kõik võimalik. Võitlus oli kõva ja pea tuleb püsti hoida. Proovime oma vormikõvera kõige tähtsamaks perioodiks maksimumini kruttida. Laupäeval võtsime “kohustusliku” võidu ära, seega kogu nädalavahetusele annaks 4 pika miinusega,” lisas Johannson.

Kokkuvõttes võib öelda, et Mistra oli pettumus, jättes mängu topeltpunktideta, samas kui Serviti jätkas oma võidukäiku, püsides võitmatuna. See näitab Serviti tugevat meeskonda ja suurepärast võimekust võidelda igas mängus. Mistra peaks vaatama üle oma mängustrateegia ja töötama meeskonnana tugevamaks, et tulevikus paremini esineda. Käsipall on pingeline ja ettearvamatu mäng ning ootame huviga tulevasi kohtumisi, kus võistlejad tahavad tõestada oma võimet ja võimsust.