Mistra alustas aastat võidukalt: tuleb targalt õiges kohas seista | Käsipall

2213781h6841t24

Tere tulemast Eestisse! Mistra käsipalliklubi alustas uut aastat võidukalt ning nende edu on pannud kogu riigi käsipallisõpru elevile. Klubi on tõestanud end tugeva ja pühendunud meeskonnana, kes suudab võita keerulistes olukordades. Nende edu õpetus seisneb targal ja õigel ajal õiges kohas seismises. Käsipalliklubi on tõeline eeskuju noortele spordisõpradele ning nende saavutused on tõstnud Eesti käsipalli mainet rahvusvahelisel areenil. On aeg liituda kohalike fännidega ja tunnustada Mistra käsipalliklubi võidukat algust uuel aastal!

Laupäeval võõrustas HC Tallinn Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste kohtumises Sõle spordihoones jõulude eel karikavõitjaks tulnud Mistrat. Pealinlaste koosseisus ei olnud nende resultatiivset paremäärt Danil Gumianovit.

Mängu algus möödus aasta esimesele kohtumisele omaselt rabedalt ning mõlemad tiimid patustasid ohtrate pallikatustega. Eriti paistis tehniliste vigade poolelt silma Mistra. Kuid kümnenda minutini võrdses võitluses suutsid külalised siiski järgnevate hetkede ajal kerge initsiatiivi võtta ning 19. minutil 10:7 eduseisu saavutada. Kuigi võõrustajad jõudsid korra veel ka viigini, mindi poolajale siiski Mistra 16:13 juhtimisel.

Teise poolaja alguses sai Mistra oma kiirrünnakud jooksma ning vähendati tehniliste vigade arvu. Kümnendaks minutiks juhiti Urmas Rõugu värava järel 23:15. HC Tallinn vastastele enam ohtlikuks ei saanud ja külalised said teha palju vahetusi ning hea kaitse pealt võtta lõpuks kindla 36:26 võidu.

Mistra resultatiivseim oli Rõuk seitsme tabamusega. “Kui kaitses mängu õigesti lugeda ja targalt õiges kohas seista, siis on ka lihtne vastast eksima sundida,” alustas kõvasti kaitses rabanud Urmas Rõuk.

Kusjuures külalistel sai värava kirja lausa 13 meest, nende seas ka väravavaht Johannes Paju. Pealinlaste poolt vastas Otto Karl Kont kaheksa tabamusega. Võitjad jätkavad meistriliigas kolmandal kohal, kolme punkti kaugusel teisena jätkavast Servitist ning edestades Kehrat viie punktiga. Tabelit juhib Viljandi HC ning HC Tallinn paikneb viimasel kohal.

Loe rohkem:  Kehra alustas käsipalliaastat 13-väravalise võiduga | Käsipall

“Meil on jaanuaris ees ootamas tihe graafik ning oleme kõvasti üldfüüsilist põhja ladunud ning seetõttu olime alguses veidi kanged. Suutsime siiski teisel poolajal oma parema vormi vastastele peale suruda ja tugeva kaitse pealt lihtsaid väravaid saada,” jätkas Rõuk mängujärgset analüüsi.

“Eesootav mäng tuleb HC Kehraga kindlasti keeruline, kuna nad tegid eile Tapa vastu korraliku esituse. Peame siiski oma tempo peale suruma ning enne Balti liiga nädalavahetust ühe korraliku esituse tegema,” lisas ta.

Reedel alistas HC Kehra SK Tapa 35:22.

Käesolev artikkel näitab selgelt, et Mistra on alustanud aastat väga edukalt ja võidukalt. Nende võit käsipallivõistlusel näitab nende tugevat meeskonnatööd ja võimekust õigel hetkel õiges kohas seista. See on suurepärane saavutus, mis annab kindlasti hoogu ja motivatsiooni edaspidiseks. Mistra meeskond on näidanud, et nende tarkus ja osavus on aidanud neil saavutada suurepärase tulemuse. Loodame, et nad suudavad jätkata oma võidukat rada ja tuua veel palju rõõmu ja edu oma fännidele.