Mistra alistas Balti liigas võõrsil Dragunase | Käsipall

2276259hc8bet24

Estonia’s handball team Mistra achieved an impressive victory against Dragunas in the Baltic Handball League. The match, which took place on foreign soil, showcased Mistra’s exceptional skills and determination. This triumph not only solidifies Mistra’s position as a strong contender in the Baltic Handball League but also demonstrates their unwavering commitment to success. Estonian handball fans have much to celebrate after witnessing this thrilling and impactful performance by Mistra.

Käsipalli meeste Balti liigas sai Mistra laupäeval võõrsil 28:24 (11:13) jagu Leedu klubist HC Klaipeda Dragunas.

Veerandtunnise mängu järel leidis Mistra end Klaipedas 4:8 kaotusseisust, võõrustajad suurendasid oma edu 12:6 peale, aga Eesti klubi viskas avapoolaja viimasest kuuest väravast viis ning vähendas kaotusseisu kahele silmale.

32. minutil jõudis Mistra viigini ning neli minutit hiljem viis Kaspar Lees Eesti klubi esimest korda juhtima. 53. minutil suurendas väravavaht Armis Priskus Eesti klubi edu kaheväravaliseks ning sellele võõrustajatel enam vastust ei olnud.

Serhi Orlovski ja Kaspar Lees viskasid Mistra kasuks kaheksa väravat, vastaste resultatiivseim oli Gytis Šmantauskas samuti kaheksa väravaga.

“Jäime kohe sellisesse seisu, mida kartsime. Nad said hoo üles ja tegid positsioonirünnakul seda, milleks me tegelikult valmistusime, aga põrusime. Samas kõva võitlusega hoidsime end poolaja lõpuni mängus,” lausus Lees mängu järel.

“Teiseks poolajaks tegime väikesed korrektuurid kaitses ja panime oma tempo rünnakul peale, mis toimis ka esimeses mängus Arukülas. Tegime kerge spurdi ja hoidsime lõpuni ennast paari väravaga ees. Arvan, et tänasel riigi sünnipäeval muudmoodi minna ei saanudki. Kogu tiim tegi kõva soorituse,” lisas Lees.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Mistra mängis võõrsil Dragunasega Balti liigas võidukat mängu. Nende tugev esitus ja võit näitavad meeskonna head vormi ja pingutustreeningu tulemusi. See võit on oluline mitte ainult meeskonnale endale, vaid ka nende fännidele ning kogu Eesti käsipallisõpradele. Jätkates sarnase intensiivse mänguga, võib Mistra kindlasti loota veel rohkematele võitudele ja headele tulemustele Balti liigas.

Loe rohkem:  Taani ja Rootsi said lubada luksust käsipalli MM-il mäng kaotada | Käsipall