Mistra alistas Balti liigas Riia klubi | Käsipall

2223987h089dt24

Tere tulemast kõigile spordisõpradele! Äsja toimus põnev mäng, kus Eesti käsipallimeeskond Mistra näitas oma võimeid ja alistas Balti liigas tugeva konkurendi – Riia klubi. See oli tõeline võitlus väljakul ning publikul oli võimalus näha tõelist käsipalli kirge ja osavust. Mistra meeskonnale kuulub kiitus nende vapra võidu eest ning see on kindlasti suurepärane saavutus Eesti spordimaastikul. Loodame, et see võit innustab kõiki jälgima ja toetama meie kohalikke spordimeeskondi!

Laupäeval aset leidnud käsipalli Balti liiga kohtumises läks Mistra vastamisi ASK Zemessardze/LSPA-ga ning teenis Riia klubi vastu 32:25 (14:12).

Carl-Eric Uibo, Martin Johannsoni ja Martin Neruti väravad viisid Mistra kolmandaks minutiks 3:0 ette. Vastastel lasti skoori teha alles neljanda minuti eel, kuid juba 10. minutil tuli Mistral otsa vaadata viigile. 28. minutil oli tasavägise mängu pöördepunkt, kui Mistra 3:0 spurdiga poolajaks 14:12 eduseisu saavutas.

Teine poolaeg kulges samuti tasavägises rütmis. Mistra kasvatas oma edu tasapisi – koheselt mindi kolme väravaga juhtima ja seitsmendal minutil saavutati Leesi väravast ka neljaväravaline edumaa. Eesti klubi enam eduseisu ei loovutanud ning Mistra teenis 32:25 võidu.

Mistra resultatiivseimad mängumehed olid Kaspar Lees seitsme väravaga ja Martin Johannson kuue väravaga. Vastaste suurim väravakütt oli Renars Grebennikovs kaheksa väravaga.

“Mäng algas planeeritult – hea kaitse ja kontratega minema, aga peale nende timeout’i ja mõne aja möödudes rahunesime veidi maha ja agressiivsus kadus. Nad said oma noore tagaliiniga liialt palli liikuma ja tekkisid head olukorrad ning nende kindlus tõusis. Meie jäime korra auku,” sõnas Lees.

“Teise poolaja algus oli samuti viisakas, kuid mingi hetk tekkis taas väike mõõn ning turvaline viie-kuueväravaline edu sulas paari värava peale. Suutsime ka sel hetkel oma kogemuse ja võimu peale suruda ja lõpuks saime kohustusliku võidu,” kommenteeris Mistra resultatiivseim mees. “Homseks andis see kaasa ainult positiivse laengu ja tuleb minna Servitit samuti võitma. Ega siin muid mõtteid saa olla. Tuleb ise tasemel olla ning nende parimaid omadusi maha suruda. Võitlusest kindlasti kodusaalis puudu ei jää.”

Loe rohkem:  HC Tallinna rünnakuliider liitub koduse konkurendiga | Käsipall

Mistra kohtub pühapäeval Põlva Servitiga, kes teenis laupäeval Viljandi HC vastu võidu nii Balti liigas kui Eesti meistriliigas. Kohtumine toimub Aruküla spordihoones ning algab kell 14.00.

In conclusion, Mistra’s victory in the Baltic Handball League against the Riga club is a testament to their skill and determination on the court. It is a proud moment for Estonian handball and a reminder of the team’s potential for future success. The players’ hard work and teamwork have paid off, and this win will undoubtedly boost their confidence in future matches. It is a great achievement for the team and a cause for celebration for handball fans in Estonia. Congratulations to Mistra for their impressive performance and for representing Estonia with such skill and determination.