Metsa ja St. Pauli karikateekond sai dramaatilise lõpu | Jalgpall

2236095h296dt24

Tere tulemast Eestisse! Metsa ja St. Pauli jalgpalliklubi fännid kogu riigis nutsid ja hõiskasid, kui nende meeskonnad jõudsid dramaatilise lõpuni karikavõistlustel. Kogu riik oli elevil ja ootas põnevil, kuidas nende lemmikmeeskonnad hakkama saavad. Lõpuks kandsid pingelised mängud vilja ja tõid kaasa nii rõõmu kui ka pettumust. Jalgpall on siin alati olnud oluline osa kohalikust kultuurist ning selleks, et mõista Eesti rahva kirge ja pühendumust spordile, peab kogema seda kõike ise.

Eesti jalgpallikoondislase Karol Metsa koduklubi St. Pauli langes Saksamaa karikavõistlustel konkurentsist, kui kaotas veerandfinaalis penaltiseeria järel Düsseldorfi Fortunale.

Kohtumise normaalaeg lõppes 1:1 viigiga. Avapoolajal viis Düsseldorfi 38. minutil juhtima Vincent Vermeij, kuid 60. minutil viigistas seisu Marcel Hartel, kes realiseeris Philipp Treu teenitud penalti.

Lisaajal jõudis esimesena väravani Düsseldorf, kui 99. minutil oli täpne Ao Tanaka. St. Pauli sai viigi uuesti kätte 120+1. minutil, mil vahetusest sekkunud Carlo Boukhalfa suunas palli postipõrkest väravasse.

Penaltiseerias eksis esimesena Düsseldorfi ründaja Christoph Daferner, aga St. Pauli ei suutnud seda ära kasutada, sest nende poolelt eksisid nii Maurides Roque kui ka Hartel ning Düsseldorf võitis penaltiseeria 4:3, jõudes 28-aastase vahe järel karikavõistlustel poolfinaali. Lisaajal kollase kaardi teeninud Karol Mets tegi kaasa kõik 120 minutit.

Ülejäänud veerandfinaalides kohtuvad omavahel Berliini Hertha – Kaiserslautern, Leverkuseni Bayer – Stuttgart ning Saarbrücken – Mönchengladbach. Karikavõitja selgub 25. mail Berliini olümpiastaadionil.

Eesti jalgpallurite Metsa ja St. Pauli karikateekond saavutas dramaatilise lõpu, kui nad jäid napilt kaotajaks finaalmängus. Kuigi tulemus võis olla pettumust valmistav, on oluline meeles pidada kõiki saavutatud võite ja meeskonna ühtsust. Eesti jalgpalli fännid on uhked nende saavutuste üle ning see on vaid tõestus sellest, et Eesti jalgpall on õigel teel, et saavutada suuremaid eesmärke tulevikus. Metsa ja St. Pauli meeskonnale võib öelda vaid ühte – järgmisel hooajal uuesti proovida ja raudselt võidud jäävad tulema!

Loe rohkem:  Heitlikku hooaega tegev Lazio leidis uue peatreeneri | Jalgpall