Mets jätkas St. Pauliga võidukalt, Tunjov pääses põhikoosseisu | Jalgpall

2231760hd1a1t24

Tere tulemast Eesti jalgpallisündmuste maailma! Mets jätkas oma võitude teekonda, alistades võimsalt St. Pauli ning tõestades end taas tugeva meeskonnana. Samal ajal pääses Tunjov põhikoosseisu, näidates oma oskusi ja panust meeskonna edusse. Jalgpall on Eestis alati olnud oluline osa spordikultuurist ning meie mängijad tõestavad end pidevalt rahvusvahelisel areenil. Olge valmis kogema põnevaid saavutusi ja meeskondade võidurõõmu Eesti jalgpalli maailmas!

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Karol Metsa koduklubi St. Pauli alistas Saksamaa esiliigas võõrsil viiendal kohal paikneva Düsseldorfi Fortuna 2:1 ning jätkab liidrina.

Mets tegi tavapäraselt täismängu, vahendab Soccernet.ee. Marcel Harteli kaks tabamust (neist esimene penaltist) viisid St. Pauli esimesel poolajal 2:0 juhtima, Fortuna auvärava lõi Christos Tzolis 83. minutil.

Georgi Tunjov pääses esmakordselt sel kalendriaastal Pescara põhikoosseisu. Ta tegi täismängu, kui Pescara alistas Itaalia Serie C-s Sestri Levante 3:0. Oma liigatsoonis paikneb Tunjovi leivaisa neljandal kohal.

Ramol Sillamaa kuulus Belgia tugevuselt kolmandas liigas Gendi duubelmeeskonna põhikoosseisu ja mängis 53 minutit, kui neljandat kohta hoidev Gent II kaotas viiendaks tõusnud Heistile 0:1.